Uniswap ve BNB Fiyat Analizi: Hedef Seviyeler Nereler?

analiz-6

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Genel kripto para piyasası Bitcoin öncülüğünde hareket ediyor. BTC’nin istikrarsız fiyat hareketleri ile çoğu altcoin son 1 ay içerisinde büyük düşüşler yaşadı. Binance Coin son 1 ay içerisinde %40’a yakın bir düşüş yaşadı. Uniswap ise son bir ay içerisinde %50’ye yakın bir düşüş yaşadı. Ancak çoğu altcoine kıyasla UNI kayıpların çoğunu telafi etti. Çin’den gelen yasaklama haberleri sonrası yükselişe geçen UNI son 1 hafta içerisinde %50’ye yakın bir yükseliş yaşadı.

Uniswap Fiyat Analizi

UNI genel kripto para piyasasının mayıs çöküşünde 45 dolar seviyelerinden 14 dolar seviyelerine kadar bir düşüş yaşadı. Ancak ardından gelen yükselişler ile 32 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşadı. Altcoin için bu direnç seviyesi kritik bir öneme sahiptir. Çünkü yukarı yönlü fiyat hareketlerinin devamı için bu seviyenin aşılması gerekiyor. UNI için 32 dolar seviyesinin üzerindeki fiyat hareketleri ile 35 dolar seviyeleri test edilebilir. Ek olarak 35 dolar seviyesinin üzerindeki fiyat hareketleri ile altcoinin yeni ATH‘lere yükselmesi muhtemel olacaktır.

Uniswap-09.30-1

Göreceli Güç Endeksi orta çizginin üstünde pozitif seyrediyor. Ek olarak MACD histogramında yarım çizginin altına kırmızı sinyal çubukları gözlendi. Bu durum altcoin için momentumun negatif olduğunu belirtmektedir.

Uniswap için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 22 dolar seviyesinde bulunuyor. Ancak bu seviyenin kırılımı ile 18 dolar seviyelerine doğru bir düşüşün gerçekleşmesi muhtemel olacaktır.

Binance Coin Fiyat Analizi

BNB son 24 saatte %15’e yakın bir yükseliş yaşayarak yazım sırasında 370 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Bitcoin‘in son fiyat düşüşleri ile 320 dolar seviyelerine kadar düşüş yaşayan altcoin kayıpların çoğunu telafi etti.

Binance Coin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 360 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu seviyenin kırılımı ile 340 dolar sevilerine kadar bir düşüşün gerçekleşmesi muhtemel olacaktır.

BNB-09.30-1

Göreceli Güç Endeksi ora çizginin üzerinde pozitif bölgede bulunuyor. RSI’ın aşırı alım bölgesine gitmesi ile BNB‘de yukarı yönlü sert fiyat hareketlerinin gözlemlenmesi muhtemel olacaktır. MACD histogramında yarım çizginin üzerinde yeşil sinyal çubukları gözlendi. Ek olarak bu da altcoin için momentumun pozitif olduğunu belirtiyor.

BNB için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 390 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu seviyenin kırılımı ile 420 dolar seviyelerine doğru bir yükselişin gerçekleşmesi muhtemel olacaktır.

Genel kripto para piyasası Bitcoin öncülüğünde hareket ediyor. Bu yüzden altcoin yatırımcılarının Bitcoin2i fiyat hareketlerini de takip etmeleri gereklidir. Ek olarak Bitcoin yazım sırasında 43.000 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster