Tron (TRX) ve Stellar (XLM) İçin Fiyat Hedefleri Nereler?

analiz-6

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Genel kripto para piyasası bu hafta Bitcoin öncülüğünde bir düşüş yaşadı. BTC önce 39.600 dolar seviyelerine düşüş yaşadı. Ardından gelen yukarı yönlü hareket ile 45.000 dolar seviyelerine yükseldi. Ancak bu yükseliş uzun sürmedi. Çin’den gelen yasaklama haberleri ile Bitcoin, 45.000 dolar seviyelerinden 40.500 dolar seviyelerine geriledi. Bu düşüşler sırasında da altcoinler aşağı yönlü sert fiyat hareketleri sergilediler. Tron son 10 gün içerisinde %30’a yakın bir değer kaybı yaşadı. Stellar ise sadece son 48 saat içerisinde %10’dan fazla düşüş yaşadı.

Tron Fiyat Analizi

TRX son 24 saat içerisinde %3 düşüş yaşayarak yazım sırasında 0.09 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 0.088 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin altındaki fiyat hareketleri ile 0.82 dolar seviyesinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Ancak aşağı yönlü sert fiyat hareketlerinde 0.06 dolar seviyelerine kadar bir düşüş gerçekleşebilir.

Tron-09.25-1

Göreceli Güç Endeksi 50 seviyesinin altında negatif seyrediyor. RSI’ın aşırı satış bölgesine gitmesiyle birlikte aşağı yönlü sert fiyat hareketleri gözlemlenebilir. MACD histogramında yarım çizgi seviyelerinde momentumdan yoksun karışık sinyal çubukları görülüyor. Bu durum altcoin için nötr durumu ifade ediyor.

TRX için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 0.11 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu direnç seviyesinin aşılması ile hedef fiyat seviyesi 0.125 dolar direnç seviyesi olacaktır. Ancak yukarı yönlü sert fiyat hareketlerinde 0.14 dolar direnç seviyesinin aşılması ile ATH seviyesi olan 0.18 dolar seviyesi test edilebilir.

XLM Fiyat Analizi

XLM son 24 saat içerisinde %1’lik bir yükseliş seyrederken 0.28 dolar destek seviyesinden işlem görüyor. Ancak Stellar’ın bu destek seviyesinin altındaki fiyat hareketleri ile 0.23 dolar ana destek seviyesinin test etmesi muhtemel olacaktır. Bu seviyeye bir düşüşün gerçekleşmesi halinde yukarı yönlü tepki alınması kuvvetle muhtemeldir. Çünkü altcoin yaklaşık 10 aydır bu seviyenin altında işlem görmüyor.

XLM-09.25-1

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında negatif olarak yatay seyrediyor. MACD’de yarım çizgiye yakın karışık sinyal çubukları gözlendi. Ek olarak bu da momentumun negatif olduğunu gösteriyor.

Stellar için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 0.35 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu seviyenin aşılması ile hedef direnç seviyesi 0.42 dolar seviyelerinde bulunuyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster