Solana, Sushiswap, Algorand İçin Önemli Seviyeler Nereler?

analiz-6

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Altcoin piyasasında son bir kaç gündür yatay konsolidasyon veya düşüşler gözleniyor. Solana ve SUSHI gibi altcoinler son 24 saatte önemli düşüşler yaşadılar. Solana düşüş trendinde bulunmaya devam ederken fiyat 134 dolar seviyelerine kadar düşüş yaşadı. SUSHI ise %15’ten fazla düşüş yaşayarak 12.75 dolar seviyelerini test etti. Ek olarak Algorand ise %10 civarında düşüş yaşadı

Solana Fiyat Analizi

Solana son 24 saatte %15’e yakın bir düşüş yaşarken yazım sırasında 140 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 126 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu seviyenin altındaki fiyat hareketleri ile 107 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Ek olarak düşüşün derinleşmesi halinde ise 79 dolar seviyelerine doğru bir düşüş beklenebilir.

Solana-09.17-1

SOL için teknik göstergeler negatif gözüküyordu. MACD histogramında uzayan kırmızı çubuklar gözlendi. Göreceli Güç Endeksi aşırı satış bölgesine girmeden 30 seviyelerinden yönünü yukarı vermiş gözüküyor. Ek olarak teknik göstergelerdeki genel olgu piyasa üstünlüğünün ayılarda olduğunu belirtiyordu. Chaikin Osilatörü ise yarım çizginin altında bulunuyordu. Bu da sermaye girişlerinin azaldığını belirtiyordu.

Altcoin için satış baskısının azalması ile yukarı yönlü fiyat hareketlerinde 180 dolar seviyelerine doğru bir yükseliş gerçekleşebilir. Ancak bu seviyenin aşılması halinde ise 216 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır.

SUSHI Fiyat Analizi

SUSHI son 24 saatte %20 düşüş yaşayarak yazım sırasında 13 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk ana destek seviyesi 11.2 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu destek seviyesinin kırılımı halinde ise 10 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır.

SUSHI-09.17-1

Altcoin için teknik göstergeler piyasa üstünlüğünün ayılarda olduğunu belirtiyordu. MACD histogramında bir ayı geçişi gözlendi. Ek olarak yarım çizginin altında kırmızı sinyal çubukları görüldü. Muhteşem Osilatör’de kırmızı sinyal çubukları gözlendi. Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin hemen altında bulunuyordu. Ancak bu da satış baskısının daha devam edebileceğini gösteriyor.

Yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 14.6 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu seviyenin aşılması halinde ise 16.2 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır.

Algorand Fiyat Analizi

Algorand son 24 saatte %10’a yakın bir düşüş yaşarken yazım sırasında 2 dolar seviyelerinden işlem görüyordu. Ek olarak altcoin yaklaşık 4 gündür yatay bir kanalda konsolide fiyat hareketleri sergiliyor. Yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 2.2 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde ise 2.41 dolar seviyeleri test edilebilir. Ancak teknik göstergeler negatif fiyat eylemini destekliyordu.

Algo-09.17-1

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin altında 45 seviyelerinde bulunuyor. Ek olarak Muhteşem Osilatör’de kırmızı sinyal çubukları gözlendi. MACD histogramında ise kırmızı çubuklar gözlendi. Bu momentumun negatif olduğunu gösteriyor.

ALGO için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 1.9 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu seviyenin kırılımı halinde ise 1.7 dolar seviyelerinin test edilmesi muhtemel olacaktır.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster