Ana SayfaHaberSolana Fiyatları Düşse de Bu Veriler SOL için Pozitif Olabilir!

Solana Fiyatları Düşse de Bu Veriler SOL için Pozitif Olabilir!

-

  • Solana’nın son 24 saatte fiyatı %8’den fazla düştü.
  • Birkaç gösterge negatif oldu, ancak gelir ve ücretler etkilenmedi.

Kripto piyasası, son günde ciddi bir fiyat düzeltmesi yaşadı ve Solana [SOL] de aynı şekilde takip etti. Diğer kriptolarla birlikte, SOL’un fiyatı son 24 saatte %8’den fazla düştü. CoinMarketCap’e göre, basın zamanında, SOL 17.04 dolarda işlem görmekte ve piyasa değeri 6.5 milyar dolardan fazla.

Solana (SOL) için Ayılar Hakim!

Devam eden ayıcı piyasa, piyasa duygusunu değiştirmesinde rol oynadı ve SOL’un göstergelerinin satıcıların lehine döndüğünü gösterdi. Örneğin, SOL’un Chaikin Para Akışı (CMF) kayda değer bir düşüş kaydetti, bu da ayıcı bir sinyal olarak kabul edildi ve SOL’un fiyatının gelecek günlerde daha fazla düzeltmeye tabi olacağını gösterdi.

MACD’nin okumaları da piyasada açık bir ayıcı avantajını ortaya koydu. SOL’un Göreli Güç Endeksi (RSI) hızla düştü ve aşırı satılmış bölgeye girdi. Para Akış Endeksi (RSI) de aynı eğilimi izledi. Ve, mevcut piyasa koşullarını göz önünde bulundurursak, grafik daha da düşebilir.

Kaynak: TradingView

İlginizi Çekebilir: Bitcoin’in 20.000 Dolar’a Düşüşünü Değerlendirme ve Altcoin’lerin Bunun Üzerine Tepkisi

Göstergelerin söyledikleri

Solana için büyük bir kırmızı bayrak, fiyatının düşüşünün ticari hacmin artmasıyla birlikte olduğuydu, bu da düşüşün geçerli olduğunu gösteriyordu. Ayrıca, düşüş SOL’un türev piyasadaki talebini de etkiledi, çünkü SOL’un Binance finansman oranı son 24 saatte önemli ölçüde düştü.

Ayrıca, Solana (SOL) etrafındaki olumsuz duygular son zamanlarda artmış, yatırımcıların tokenin fiyat hareketlerine güvenmediğini gösteriyor.

Kaynak: Santiment

İlginizi Çekebilir: Ethereum (ETH) Bu Hafta Sert Satışlar Yiyebilir İşte Sebebi!

Solana NFT’leri de etkilendi

Solana’nın NFT alanı birkaç gün önce patlama yaşıyordu, çünkü ağda basılan günlük NFT’leri üç aylık bir yüksek seviyeye ulaştı. Ancak, NFT bölümü son birkaç hafta içinde kullanıcı sayısı açısından düşüş kaydetti.

Dune’nin verileri daha da açıkladı ki, Şubat’tan beri, Solana NFT pazarının günlük aktif kullanıcıları düşüşte. Sadece o değil, Magic Eden’in işlem sayısı da aynı eğilimi izledi ve düştü.

Kaynak: Dune

İlginizi Çekebilir: OpenSea’yı Satış Hacmiyle Sollayan ETH Merkezli NFT Marketiyle Tanışın!

Burada rahatlama var

Piyasa devam ederken, bazı göstergeler SOL’un düşüşünün kısa süreli bir bölüm olacağını önerdi. Santiment’in grafiği, SOL’un fiyatı düşerken geliştirme faaliyetinin önemli ölçüde arttığını ortaya koydu.

Bu, geliştiricilerin ağı geliştirmek için çabalarını yansıtan olumlu bir güncellemeydi. Ayrıca, SOL’un ücretleri ve geliri etkilenmedi.

Kaynak: Token Terminal

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Silicon Valley Bank Alıcı Buldu, First Citizens Bank Devraldı!

Amerika Birleşik Devletleri Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC), First Citizens Bank & Trust Co.'nun Silicon Valley Bank'ın mevduatlarını ve yükümlülüklerini satın alacağını duyurdu.

Nasdaq, Kripto Saklama Hizmetlerinin İkinci Çeyrekte Başlatılmasını Hedefliyor

Nasdaq Inc, kripto saklama hizmetlerine odaklanmaya devam ediyor ve ikinci çeyreğin sonunda başlatması bekleniyor.

Bitcoin Fiyat Artışı Likidite Krizi Tehdidi Altında – Ne Beklenmeli

Bitcoin piyasası likiditesi, kripto para birimi alanında şu anda büyük bir endişe kaynağıdır. Piyasadaki derinlik eksikliği, büyük emirlerin gerçekleştirilmesi sırasında önemli fiyat kaymalarına neden oldu ve en deneyimli traderları bile etkileyebilecek dalgalanmalar meydana getirdi.

Hacker 58 Bin Ethereum’u İade Etti, Bu Altcoin Yüzde 30 Yükseldi!

On-chain verilerine göre, Hacker 25 Mart'ta 58.000 Ethereum (100 milyon dolar) iade etti. Geri verilen fonlar, altcoini yüzde 28 artırdı!
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler