Solana Fiyat Analizi: Altcoin İçin Hedef Neresi?

analiz-3

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Geçtiğimiz hafta boyunca Bitcoin ve Ethereum’un fiyatları yatay seyrettiler. Bununla birlikte Coinotağ’ı verilerine göre Solana piyasa değerine göre sıralamada ilk 10’a girdi. Altcoin yazım sırasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 96.5 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Solana’nın değeri son dört günde %30’dan fazla artış yaşadı. Son 24 saatte %10’dan fazla yükselen altcoin için ne kadar daha yükselebileceği sorusu yatırımcıları meraklandırıyor.

Solana’nın Fiyat Rallisinin Boyutu Ne Olacak?

Solana’nın dolaşımdaki arzı, 25 Ağustos’tan bu yana, bugüne kadar 291 milyona yükseldi. İlginçtir ki, arz miktarı daha önce bu seviyeyi nadiren ihlal etmişti. Ek olarak tüm zamanların en yüksek seviyesindeydi. Yani, bu aşamada piyasa katılımcıları arasında daha fazla kripto paranın dolaştığı sonucuna varılabilir.

Ayrıca, SOL’un Sharpe oranı, Bitcoin için aynı değerin 5.4 olduğu yazım sırasında 10.67 gibi yüksek seviyelere dokundu. Ethereum için değer 4.8 seviyesinde kaldı. Bu oran, bir varlığın potansiyel risk ayarlı getirilerini özetler. Keskinlik oranı ne kadar yüksekse, getiri o kadar iyi olur.

Solana-08.28-1

Yüksek CE’ler, yatırımcıların piyasada kalmaları, satışlardan kaçınmaları ve altcoinin fiyatlarını ayakta tutmaları için ek bir teşvikti. Aslında, yaklaşık on gün önce, Sharpe oranı Ethereum’un Solana’dan daha iyi ve daha yüksek getiri vaat ettiğini işaret etti.

Ancak, SOL yeni bir ATH’ye doğru ilerlerken ve ETH konsolide olmaya devam ettikçe bu sayılar tersine döndü. Güçlü getiriler, SOL için yüksek denge hacimleriyle birleştiğinde, altcoin için daha fazla ralli için oldukça iyi bir durum yarattı.

Solana Rallisinin Devamı Gelebilir mi?

Ölçümlerin çoğu SOL’un fiyatıyla birlikte yükselirken, geliştirme faaliyeti bir düşüş yaşadı. Bu yılın en düşük seviyelerini gördü. Bir ralli sırasında, geliştirme etkinliği genellikle arka koltuğa geçer.

Sosyal duygu (sosyal hacimler ve sosyal hakimiyet) yüksek olmasına rağmen altcoinde geri çekilmeler gözleniyor. Ancak bu tamamen kötü bir şey değildi. Çünkü kripto paraların sosyal coşku azaldığında toplanma eğilimi vardır.

solana-08.28-2

Solana’nın yüksek ticaret hacimleri ve iyi sosyal duyarlılıkla birlikte 100 doları hedeflemesi gerçekçi bir hedef. Ek olarak altcoinin yakın gelecekte yükselmeye devam etmesi kaçınılmaz olabilir. Bununla birlikte, SOL’un şu andaki fiyat ivmesi altcoinin ileriye doğru bir miktar konsolidasyon görebileceğini gösterdi.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster