Ethereum, Polkadot, Litecoin Fiyat Analizi

analiz-11

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin ve Ethereum sırasıyla 48.000 doların üzerinde ve 3.200 dolar seviyesinde durmasıyla kripto para piyasasında olumlu bir etki yarattı. Polkadot %5 yükseldi ve 27 dolar direnç seviyesini test etti. Litecoin ise 180 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Ethereum Fiyat Analizi

Ethereum son 24 saat içinde kayıplarını %3.9 oranında telafi etti. Altcoin yazım sırasında 3.240 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Pozitif fiyat hareketleri gözlemledikten sonra ETH 3290 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Devam eden bir yükseliş trendi ile 3350 dolar direnç seviyesini yeniden test edebilir. Teknik parametreler pozitif fiyat eylemine işaret etti.

Ethereum-08.28

Göreli Güç Endeksi, alım baskısının canlandıktan sonra yarım çizginin üzerinde durdu. Buna bağlı olarak, Chaikin Para Akışı da sermaye girişleri arttıkça, orta çizginin üzerinde, boğa bölgesinde seyretti.

MACD boğasal bir geçit geçirdi ve histogramında yeşil çubuklar yanıp söndü. Ancak ETH‘nin fiyatlarında tekrar geri çekilmeye tanık olunması durumunda, destek seviyeleri sırasıyla 3.080 dolar ve 2.880 dolardır.

DOT/USDT Fiyat Analizi

DOT son 24 saatte grafiğinde %4.7 yükseldi ve 26 dolar seviyelerinden işlem görüyordu. Altcoin 27 dolar direncine yakın işlem görüyordu. 27 dolar direncinin kırılması durumunda altcoin 29 dolar direnç seviyesini test etmeye çalışabilir.

DOT-08.28

DOT göstergeleri boğa gibi kaldı. MACD’de yeşil histogramlar görüntülerken, Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin üzerine çıkarak alım baskısının tekrar güçlendiğini belirtti.

Bollinger Bantları daralarak önümüzdeki saatlerde volavalitenin artabileceğini gösterdi. Ancak yukarı ve aşağı yönlü harekelerde takip edilmesi gereken seviyeler sırasıyla 26.75 dolar ve 23.3 dolar seviyeleridir. Ek olarak DOT pozitif ivmesini iyice kaybederse 20 dolar destek seviyelerine inebilir.

LTC/USDT Fiyat Analizi

Litecoin dünden bu yana %4 değer kazandıktan sonra 173 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin için ilk direnç seviyesi 180 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin aşılması ile kripto paranın 188.7 dolardaki direncini test etmesi olası olacaktır.

LTC-08.28

Fiyattaki bu toparlanma LTC tekniklerine de yansıdı. MACD histogramında yeşil çubuklar gözlemlendi. Muhteşem Osilatör de boğayı onaylayan yeşil sinyal çubukları görüntüledi.

Göreli Güç Endeksi alım baskısının artması nedeniyle 50’nin üzerine tırmandı. Ek olarak alım baskısının toparlanamaması durumunda LTC için ilk destek bölgesi 162 dolar seviyeleri olacaktır. Ancak bu seviyenin aşağı yönlü kırılımı altcoinin 148 dolar seviyelerini test etmesi sonuçlanabilir.

Genel kripto para piyasası Bitcoin ile yön bulduğundan yatırımcıların Bitcoin’in fiyat hareketlerini de takip etmeleri gereklidir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster