Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriCardano Lansman Öncesi 3 Doları Aşabilecek mi?

  Cardano Lansman Öncesi 3 Doları Aşabilecek mi?

  -

  Cardano yükselişiyle yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Klasik bir teknik model, Cardano için %20’lik bir fiyat rallisine işaret ediyor. Ek olarak hedef fiyat seviyesinde 3 doların üzerinde bulunuyor.

  Cardano İçin Boğa Bayrağı Hedefi Gelebilir mi?

  Cardano aşağı yönlü hareketiyle grafikte boğa bayrağı şeklini alırken yeni ATH’ye doğru gidiyor gibi görünüyor.

  Ayrıntılı olarak, ADA/USDT %17 düşüşle 2.47 dolara kadar geriledi. Ancak paritenin düşüşü güçlü bir hareket sonrasında geldi. Pazartesi günü tüm zamanların en yüksek 2.97 dolara ulaşmak için aylık %120’nin üzerinde yükseldi. Son düşüşler Cardano’nun yükseliş trendine devam etmeden önce kısa bir duraklama geçirdiği izlenimini verdi.

  Cardano’nun grafiğinde düşen bir paralel kanal gözlendi. Buna ek olarak, konsolidasyon düşen hacimlere eşlik ediyor. Bu da yatırımcıların düşüş trendini takip etmek için daha zayıf bir tepki gösterdiğini gösterir. Sonuç olarak genel görünüm bir boğa bayrağı gibi görünüyordu.

  Cardano-1-08.27

  Boğa bayrakları yatırımcıları desenin dibinde veya üst eğilim çizgisinin kırılmasıyla alım yapmaya teşvik eder. Bunu yaparken, yatırımcılar bayrak direğinin uzunluğuna eşit bir mesafede bulunan seviyeleri hedefler. Yani boğa bayrağı oluşumundan önceki yükseliş trendinin yüksekliğini hedeflerler.

  Cardano’nun bayrak direği 0.58 dolar uzunluğunda bulunuyor. Sonuç olarak, ADA/USDT’nin boğa bayrağı hedefi, 2,47 dolar ile desenin dibinden yaklaşık %23,65 daha yüksek ölçülürse 3,05 dolar seviyelerine denk geliyor.

  Dört saatlik grafikteki 50 MA’da boğa sinyali veriyor. Yatırımcılar bu hareketli ortalamayı destek seviyesi olarak koruyorlar. Hareketli ortalamanın aşağı yönlü kırılmaması da yukarı yönlü hareket için destekleyici nitelikte bulunuyor. Yatırımcılar hareketli ortalamaya temas noktasını giriş seviyesi kullanıyorlar.

  ADA/USDT için ek destek seviyesi yükselen kanalın aşağıdaki grafikte gösterilen alt eğilim çizgisine gelir. Desen, üst eğilim çizgisine bir kar hedefi ile büyük bir fiyat geri tepmesine işaret ediyor. Bunu yaparken, ADA‘nın boğa bayrağı hedefine orta yolda ulaşmasını sağlayabilir.

  Cardano-2-08.27

  Altcoin Güncelleme Haberiyle Yükselişe Geçmişti

  Boğa teknik kurulumları büyük ölçüde Cardano’nun uzun zamandır beklenen akıllı sözleşmeler özelliğini çevreleyen coşku nedeniyle ortaya çıktı. Bu gelişme Cardano’nun son zamanlarda ağ tıkanıklığı ve daha yüksek işlem ücretleri ile mücadele eden en büyük akıllı sözleşmeler platformu Ethereum’a rakip olabileceğine dair umutları artırdı. Sonuç olarak, Cardano’nun ana varlığı ADA’ya olan talep giderek artmaktadır.

  En son Cardano 360 etkinliğinde, yöneticiler Ethereum blockchain kullanıcılarını çekmek için daha fazla plan açıkladılar. Cardano’nun arkasındaki araştırma ve geliştirme kolu olan IOHK’nin proje yöneticisi Francisco Landino, Cardano’nun önümüzdeki hafta ERC-20 geçiş aracının testini başlatacağını söyledi.

  Etkinlik sırasında Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, önümüzdeki aylarda 100’den fazla şirketin Cardano’ya taşınmayı planladığını söyledi.

  Yukarı yönlü görünüm, Cardano’nun kendisini “merkezi olmayan bir blok zinciri” olarak savunurken finansal düzenleyicilerden meşruiyet kazanma çabalarına ilişkin endişelerin ortasında geldi.

  Yani, Cardano Vakfı, Finansal Eylem Görev Gücü’nün yönergelerine uygun hale gelmek için uyumluluk çabalarını artırmak için bir blockchain analiz firması olan Confirm ile ortaklık yaptı. Bununla birlikte, kripto para birimleri için bir derecelendirme kuruluşu olan Weiss Crypto Ratings, Cardano’nun kararının ağını “sansür eğilimli, siyasileştirilmiş ve manipüle edilmiş” hale getireceği konusunda uyardı.

  Cardano-3-08.27

  Hoskinson, bir video mesajında Cardano’nun Confirm ile ortaklığının işletmelere netlik sağladığını söyledi. Böylece düzenlenmiş veya düzenlenmemiş olsun “tüm sektörlerde daha fazla benimseme” sağladığını söyledi.

  ADA/USDT yazım sırasında 2.72 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin son 24 saatte %8 yükseldi.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyatında Düşüş Devam Edecek mi? Kritik Destek ve Direnç Seviyeleri

  Ethereum fiyatı, 1.900 dolar direncinden aşağı yönlü hareket ediyor. ETH, 1.800 dolar desteğinin net bir şekilde altına düşerse ciddi bir düşüş yaşayabilir.

  Bitcoin Fiyatında 27 Bin Dolar Üzerine Dönüş için Gereken Şartlar Nedir?

  Bitcoin fiyatı 27.400 dolar direncinden aşağı doğru düzeltme yapıyor. BTC, 26.600 dolar direnç bölgesini aşmayı başarabilirse yeni bir yükselişe başlayabilir.

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler