Rock Yıldızı Gene Simmons Bitcoin’e Güveniyor!

gene-simmons-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Rock yıldızı Gene Simmons, Bitcoin’in 60.000 dolar seviyelerine ulaşacağını düşünüyor.

Ben Uzun Vadeli Yatırımcıyım!

KISS’in baş şarkıcısı Gene Simmons,  yaptığı bir konuşmada kripto para sektörüne koronavirüs pandemisinin başında girdiğini söylüyor. Girdiği zaman Bitcoin fiyatının 10.000 dolarlarda olduğunu söyleyen Simmons, BTC’nin Nisan ortasında tüm zamanların en yüksek fiyatına yükselmesinden keyif aldığını söyledi. Bir hodler olduğunu ve uzun vadede piyasada kalacağını da devamında ekledi.

Kripto para biriminin fiyat artışına devam edeceğini inanıyor. 2022’nin başında, 55.000 ila 60.000 dolar arasında işlem göreceğini ve bu yatırım aracına daha çok bütçe ayıracağını şu sözlerle dile getirdi:

“Ben varım, daha fazlasını koyuyorum.”

71 yaşındaki müzisyen, yalnızca BTC’ye değil, ETH’ye olan inancını belirterek, ETH satın aldığı zamanlarda fiyatın 900 dolar değerinde olduğunu da bildirdi.  Müzisyenin diğer altcoin para birimi “ADA”. Zamanında bu coine 300.000 dolarlık yatırım yaptığını söyleyen Simmons, “Ben bu sektöre inanıyorum. Fakat sizlerin de yatırım yapmadan önce araştırmanızı ve kararları her zaman kendinizin vermesini istiyorum” diyerek konuşmasını bitirdi.

Hazırladığı Resim Tablolarını Kripto Para Karşılığında Satabilir!

Rock efsanesi, pandemi döneminde kendini çizim tutkusuna adadığı için evde çok fazla zaman geçirmenin kendisi için faydalı olduğunu söyledi. Simmons bu pandemi döneminde, 14-16 Ekim tarihleri ​​arasında Venedik Animazing Galley’de satışa sunacağı birçok tablo yarattı.

Kripto para sektörünü yakından takip eden ve sıkı bir destekçisi olduğunu için, müzisyenin bunları sanat koleksiyonunda kripto para ile satabileceği düşünülüyor.

gene-simmons-cizim

Sizce ilerleyen zamanlarda kripto para birimleri karşımıza bir ödeme aracı olarak çıkacak mı? Kripto para sektörü geleceğin para birimi haline gelecek mi?

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster