Ana SayfaHaberRipple CEO'sunun 'İleriye Gitmenin Tek Yolu' Olduğuna İnandığı Şey

Ripple CEO’sunun ‘İleriye Gitmenin Tek Yolu’ Olduğuna İnandığı Şey

-

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, bugün ABD’deki kripto-endüstrinin durumu hakkında tweetlediği için haberlerde. Yöneticiye göre, endüstri güveni aracılığıyla ve şeffaflıkla yeniden inşa etmelidir.

Garlinghouse, endüstriyi ilerlemeye ve üstünde belirtilen güven eksikliğini kapatmaya birlikte çalışmak zorunda olduğunu iddia etti. Bunu kanıtlamak için, kripto para birimlerinde güveni yıkan FTX ve Terra gibi şirketleri örnek olarak gösterdi. Yine de, yönetici kripto-endüstrinin ciddi rüzgârlara karşı karşı kaldığını iddia etti, örneğin Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından kripto para birimlerine savaş açılıyor.

Garlinghouse, SEC Başkanı Gary Gensler’in kayıtlı bir token için altyapının mevcut olmadığını ve bu tokenlerin ne olduğu konusunda netlik olmadığını iddia ederek kayıtlı token ticareti için kayıt yaptırma çağrısını eleştirdi.

Ripple‘ın CEO’su ayrıca ABD yetkililerine endüstriyel olarak düzgün bir şekilde düzenlenmesi için çağrıda bulundu ve G20 ülkelerinin çoğunun zaten çerçeve geliştirdiğini ve rehberlik sağladığını belirtti. Örnek olarak, Avrupa Birliği’nin kripto varlıklarının (MiCA) düzenlemelerini gösterdi.

İlginizi Çekebilir: Ripple CEO’su: ABD Kripto Ekosistemi Neden Avrupa Birliği ve G20 Gruplarından Farklı?

SEC vs Ripple (XRP) hala devam ediyor

Garlinghouse ayrıca SEC’e bir göz atmak için fırsatı da kullandı. SEC’in Ripple’a karşı davasında Analisa Torres’un son kararına atıfta bulunarak, şirketin CEO’su yazdı: “Sadece Salı günü ama SEC için (bu karar, Voyager, Grayscale) kötü bir hafta olmaya şekilleniyor.” Ayrıca, Ripple Genel Müdürü Stuart Alderoty‘ye göre, blockchain ödemeleri şirketinin güveni, davasında mahkeme kararlarıyla birlikte artıyor.

Şu anda, SEC’in XRP’nin bir güvence olduğu iddialarının ciddi geri çekilmeler yaşadığı görünüyor. SEC, görünüşe göre yeni piyasaya bir boğa zinciri takmak için artan kripto-uygulama eylemleriyle, son zamanlarda kripto-katılımcıların seslerinin mahkemede duyulduğu gösteriyor. SEC’in XRP’nin bir güvence olup olmadığını araştırması şimdiye kadar iki yıldan fazla sürüyor.

SEC, son olarak 30 milyon dolarlık bir anlaşma ile Kraken’i cezalandırarak, kripto-staking programını sonlandırmasını zorladı. SEC, ayrıca Binance USD (BUSD) dağıtan Paxos’a dava açma niyetlerini bildirdi. SEC’e göre, BUSD kayıt olmamış bir güvencedir ve şeffaflık eksikliği nedeniyle yatırımcıları tehlikeli durumlara sokuyor.

İlginizi Çekebilir: Bitcoin (BTC): Piyasa ‘Geçiş Dönemine’ Girdiğinde, Dikkat Etmemiz Gereken Şeyler Burada

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Ethereum Fiyat Konsolidasyonunu Koruyor Potansiyel Giriş Bölgesi Neresidir?

17 Mart'tan beri, Ethereum [ETH], $ 1,715 - $ 1,840 fiyat aralığında konsolide olmuştur. Başka bir deyişle, ETH geçtiğimiz yedi günde yan yana yapıda kaldı ve hafta sonuna kadar uzayabilirdi.

SEC çağrısından önce SUSHI holderları pozisyonlarını azaltmış olabilir!

Sushi holderları SushiSwap ekosistemine ihanet mi ediyor? Yüklü çıkışların sebebi SEC çağrısı mı? Coinbase Staking olayları bu konunun neresinde? İşte tüm detaylar.

XRP, dört aylık aralığını aşarak yükselişe geçti, boğalar $0.5’ın üzerine yükseliş bekliyor.

Kasım ayından beri yatay hareketlerden sonra, Ripple [XRP] Çarşamba günü önemli direnç seviyelerinin ötesine şiddetli bir kırılım gösterdi. Bu, varlığın arkasındaki güçlü alıcı görüşünü destekleyen bir gerçeği ortaya çıkardı.

Bitcoin (BTC)’nin 30 Bin Doları Görmesi İçin Ne Gerekiyor?

Bitcoin fiyatı tüm kayıplarını silip $28,000'in üzerine çıktı. BTC, gelecek seanslarda düzgün bir artışa başlamak için $28,500 direnç bölgesini aşmak zorunda.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler