Diğer

  Ripple CEO’sunun ‘İleriye Gitmenin Tek Yolu’ Olduğuna İnandığı Şey

  Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, bugün ABD’deki kripto-endüstrinin durumu hakkında tweetlediği için haberlerde. Yöneticiye göre, endüstri güveni aracılığıyla ve şeffaflıkla yeniden inşa etmelidir.

  Garlinghouse, endüstriyi ilerlemeye ve üstünde belirtilen güven eksikliğini kapatmaya birlikte çalışmak zorunda olduğunu iddia etti. Bunu kanıtlamak için, kripto para birimlerinde güveni yıkan FTX ve Terra gibi şirketleri örnek olarak gösterdi. Yine de, yönetici kripto-endüstrinin ciddi rüzgârlara karşı karşı kaldığını iddia etti, örneğin Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından kripto para birimlerine savaş açılıyor.

  Garlinghouse, SEC Başkanı Gary Gensler’in kayıtlı bir token için altyapının mevcut olmadığını ve bu tokenlerin ne olduğu konusunda netlik olmadığını iddia ederek kayıtlı token ticareti için kayıt yaptırma çağrısını eleştirdi.

  Ripple‘ın CEO’su ayrıca ABD yetkililerine endüstriyel olarak düzgün bir şekilde düzenlenmesi için çağrıda bulundu ve G20 ülkelerinin çoğunun zaten çerçeve geliştirdiğini ve rehberlik sağladığını belirtti. Örnek olarak, Avrupa Birliği’nin kripto varlıklarının (MiCA) düzenlemelerini gösterdi.

  İlginizi Çekebilir: Ripple CEO’su: ABD Kripto Ekosistemi Neden Avrupa Birliği ve G20 Gruplarından Farklı?

  SEC vs Ripple (XRP) hala devam ediyor

  Garlinghouse ayrıca SEC’e bir göz atmak için fırsatı da kullandı. SEC’in Ripple’a karşı davasında Analisa Torres’un son kararına atıfta bulunarak, şirketin CEO’su yazdı: “Sadece Salı günü ama SEC için (bu karar, Voyager, Grayscale) kötü bir hafta olmaya şekilleniyor.” Ayrıca, Ripple Genel Müdürü Stuart Alderoty‘ye göre, blockchain ödemeleri şirketinin güveni, davasında mahkeme kararlarıyla birlikte artıyor.

  Şu anda, SEC’in XRP’nin bir güvence olduğu iddialarının ciddi geri çekilmeler yaşadığı görünüyor. SEC, görünüşe göre yeni piyasaya bir boğa zinciri takmak için artan kripto-uygulama eylemleriyle, son zamanlarda kripto-katılımcıların seslerinin mahkemede duyulduğu gösteriyor. SEC’in XRP’nin bir güvence olup olmadığını araştırması şimdiye kadar iki yıldan fazla sürüyor.

  SEC, son olarak 30 milyon dolarlık bir anlaşma ile Kraken’i cezalandırarak, kripto-staking programını sonlandırmasını zorladı. SEC, ayrıca Binance USD (BUSD) dağıtan Paxos’a dava açma niyetlerini bildirdi. SEC’e göre, BUSD kayıt olmamış bir güvencedir ve şeffaflık eksikliği nedeniyle yatırımcıları tehlikeli durumlara sokuyor.

  İlginizi Çekebilir: Bitcoin (BTC): Piyasa ‘Geçiş Dönemine’ Girdiğinde, Dikkat Etmemiz Gereken Şeyler Burada

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Robinhood (HOOD) Meme Hisse Senedi Çılgınlığı Üzerine Anlaşmayı Tamamladı: Dogecoin (DOGE) ve Kripto Piyasası Üzerindeki Etkisi

  Kripto para piyasaları ciddi dalgalanmalara sahne oluyor ve bu durum hem tecrübeli yatırımcıların hem de yeni başlayanların ilgisini...

  ZachXBT Influencer Kripto Promosyonlarını Ortaya Çıkardı: Onlar Kazanırken Hayranlar Kaybediyor – BTC, ETH ve Daha Fazlası.

  Sosyal medya fenomenlerinin kripto paraları tanıtması finans dünyasında dikkat çeken bir konu...

  Notcoin (NOT) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı, Önemli Kripto Paraları Geride Bıraktı.

  Notcoin (NOT) furyası, Solana, Dogecoin ve Ripple'ı geride bırakarak Binance üzerinde en...