Diğer

  Ripple CEO’su: ABD Kripto Ekosistemi Neden Avrupa Birliği ve G20 Gruplarından Farklı?

  XRP Haberleri: Kripto ekosisteminde çok fazla dalgalanma arasında, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, son huzursuzlukların ardından sektörde güvenin yeniden inşa edilmesi gerektiğini söyledi.
  FTX çöküşü ve Terra skandalı gibi son gelişmelerin ardından, Garlinghouse, güvenin hem kullanım ve hem de şeffaflık aracılığıyla yeniden inşa edilmesi gerektiğini söyledi. XRP SEC davasının Özet Yargılamayla mantıklı bir sonuca ulaşmak üzere olduğu görülürken, ABD’deki kripto düzenleyici senaryosu gelişmiş ülkelere göre çok daha karmaşıktır. Ancak ABD’de şeyleri kolaylaştırmak için kripto piyasasında güvenin yeniden inşa edilmesi tek yoludur.

  SEC’in Kripto Paralarla ve Ripple (XRP) ile Savaşı

  SEC CFTC

  Ripple CEO’su, kripto piyasası için son zamanlarda artan zorlukların farkında olduğunu belirtti. Sektörün çoğu uzmanı gibi, Garlinghouse, SEC Başkanı Gary Gensler’in çıkıp kaydolmaya çağırmasına cevap vermek için bir çerçeve olmadığını söyledi.

  O, ‘kayıtlı bir token’in ticaret için neredeyse hiçbir altyapının olmadığını ve tokenların ne olduğunun netliğinin olmadığını söyledi. SEC’in uygulama eylemleriyle Kraken ve Paxos gibi şirketler en sonunda acı çekti. “Eğer düzenlemek istiyorsanız, o zaman düzenleyin. G20 ülkelerinin çoğu zaten yaptığı gibi, kuralları belirlemek için sıkı çalışmaya başlayın.” G20 grubu ülkeleri ve AB grubu örneği alarak, Ripple CEO’su ABD yönetiminin neden kurallar koymadığını sordu.
  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Notcoin (NOT Coin), Dev Token Yakımı ve Airdrop Güncellemeleri ile Kripto Haberlerinde Liderlik Ediyor

  Wormhole, merkeziyetsiz güvenliği artırmak amacıyla...

  Jason Derulo Satmayacağına Söz Verdiği Halde Solana Temelli Meme Coin’i Sattı

  Amerikalı ünlü şarkıcı Jason Derulo, son zamanlarda...

  SEC’nin Ethereum ETF Onayı Potansiyel Piyasa Yükselişini İşaret Ediyor

  Kripto para dünyası, ABD Menkul...

  Bitcoin Çift Tepe Formasyonuyla Karşı Karşıya: Analistler 50.000 Dolara Düşüş Öngörüyor

  Bitcoin'in mevcut piyasa dinamikleri, karmaşık bir dalgalanma modeli sergiliyor...

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Notcoin (NOT Coin), Dev Token Yakımı ve Airdrop Güncellemeleri ile Kripto Haberlerinde Liderlik Ediyor

  Wormhole, merkeziyetsiz güvenliği artırmak amacıyla Karak Network ile entegrasyonunu duyurdu. Blast Foundation, BLAST token airdrop tarihini 26...

  Jason Derulo Satmayacağına Söz Verdiği Halde Solana Temelli Meme Coin’i Sattı

  Amerikalı ünlü şarkıcı Jason Derulo, son zamanlarda kripto para dünyasında büyük bir kargaşa yarattı. Derulo, 23 Haziran'da Solana (SOL) tabanlı bir...

  SEC’nin Ethereum ETF Onayı Potansiyel Piyasa Yükselişini İşaret Ediyor

  Kripto para dünyası, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nun (SEC) bir Ethereum Borsa Yatırım Fonu'nu (ETF) onaylamasıyla önemli bir gelişmeye...