Diğer

  Ripple Davasında Yeni Bir Kararla Birlikte 364 Milyon XRP Hareket Etti, XRP Fiyatı Artacak Mı?

  XRP Fiyat Güncellemesi: Ripple’ın yerli kripto’su XRP, Salı günü global dijital varlık piyasasının hafif bir toparlanma kaydettiği zaman yeşil endeksler bastı. XRP fiyatı son birkaç hafta boyunca sabit kalmıştı. Ancak, ABD SEC ve Ripple davasındaki son karar XRP fiyatını pompalayabilir.

  Ripple (XRP) Balinaları Harekete Geçiyor

  WhaleAlert tarafından sağlanan verilere göre, Kripto balinaları, Kripto borsaları üzerinde birden çok işlemde toplam 364 milyon XRP (yaklaşık 135 milyon dolar değerinde) taşıdı. İzleyici tarafından kaydedilen en büyük işlem, 144 milyon XRP tokeninin (yaklaşık 53,5 milyon dolar değerinde) taşınmasıydı.

  Ancak, izleyici ayrıca, bir cüzdana adının “Ripple” olduğu bildirilen 37 milyon dolar değerinde 100 milyon XRP tokeninin bilinmeyen bir cüzdana taşındığını da bildirdi. Veriler, Kripto balinalarının birden çok işlemde toplam 75,6 milyon XRP tokeni (yaklaşık 18 milyon dolar değerinde) satın aldığını gösteriyor.

  Ancak, izleyici tarafından kaydedilen en büyük birikim işlemi, Bitso Kripto borsasından 41,6m XRP tokeninin 15,4 milyon dolar değerinde eklenmesiydi. Binance Kripto borsasından 34 milyon XRP’nin (yaklaşık 12,3 milyon dolar değerinde) taşındığı eklenmişti.

  Ripple (XRP) Davalara Rağmen Tutunuyor

  XRP fiyatı son 24 saatte yüzde 2 artmıştır. Basın zamanında ortalama bir fiyatla 0,37 dolarda işlem görüyor. Ripple’ın yerli Kripto 24 saatlik işlem hacmi yüzde 18 artarak 1,12 milyar dolara yükselmiştir.

  Ancak, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından dava edilmesine rağmen, piyasa değeri yaklaşık 19 milyar dolar tutuyor. Bu arada, son fiyat artışından sonra bir Kripto balinasının XRP tutarlarını boşaltmasına tanık olduk. Balina cüzdanı, Bitstamp Kripto borsasına 45 milyon XRP’nin 16,62 milyon dolar değerinde taşındığını taşıdı.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  ZachXBT Influencer Kripto Promosyonlarını Ortaya Çıkardı: Onlar Kazanırken Hayranlar Kaybediyor – BTC, ETH ve Daha Fazlası.

  Sosyal medya fenomenlerinin kripto paraları tanıtması finans dünyasında dikkat çeken bir konu...

  Notcoin (NOT) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı, Önemli Kripto Paraları Geride Bıraktı.

  Notcoin (NOT) furyası, Solana, Dogecoin ve Ripple'ı geride bırakarak Binance üzerinde en...

  Solana (SOL), PayPal’ın PYUSD’sini Benimsiyor: SOL Fiyat Artışı İçin Potansiyel Katalizör mü?

  PayPal, stablecoin PYUSD'u Solana blockchain üzerinde başlattı. ...