PSG Fan Token Analizi: Yükseliş Tamamlandı Mı?

PSG Fan Token

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Geçtiğimiz günlerde eski Barcelona futbolcusu Messi’nin takımından ayrılması itibariyle başta dedikodularla daha sonra ise kesinleşen haberlerle fiyatlanan PSG’de yükseliş dalgası bitti mi?

Eski takımından ayrılan Messi, 6 gün önce çıkan bir dedikodu ile PSG’yi harekete geçirdi.27 Nisan tarihinde 59 dolar seviyesine ulaşarak kademeli olarak düşmeye başlayan PSG, grafikte de görüldüğü gibi düşüşü yaklaşık olarak 100 gün sürdürdü. 100 gün sonunda Messi’nin PSG’ye gittiği dedikodusuyla harekete geçen coin 5 gün içerisinde yüzde 180 artarak düştüğü yere 59 dolara tekrardan yükseldi.

Çıkan dedikodularla beraber 22 dolar seviyelerinden büyük alımlara başlayan PSG yatırımcıları Messi’nin gelişinin kesinleşmesiyle birlikte yükselişini devam ettirdi. 5. günün sonunda istedikleri kar oranını bulmuş olacaklar ki güçlü bir satış dalgasına girerek fiyat güncel olarak 39 seviyelerine çekildi.

PSGUSDT

Tekrardan 60 Seviyelerine Gidecek Mi?

Bunu şu aşamada söylemek oldukça zor ortadaki kar oranına bakıldığında haziran ayının sonlarında 10 dolar seviyelerinde olan PSG dün itibariyle toplam yüzde 360 gibi bir kar oranına ulaşmış durumda. Dip fiyattan toplayan yatırımcıları ister istemez bu karı realize etmek isteyeceklerdir ki şuan ediyorlar.

Aşağıda verilmiş olan 4 saatlik grafikte de görüldüğü gibi RSI indikatörüne baktığımızda aşırı şiştikten sonra bir düzeltmeye girdiği aşikar. 39 ve 29 seviyelerinde destekleri bulunmasına rağmen buralarda tutunur mu bilemeyiz. Eğer bu coini almak istiyorsanız öncelikle kendinize şu soruyu sormanız gerekli. Ben bu coini alırsam neden alayım? Yükseliş hareketini şimdilik tamamlamış gözüken ve bir düzeltme gerçekleştiren bu coin sizce alınır mı? Yorumlarda belirtirseniz sizin de görüşlerinizi almak isterim.

PSGUSDT

Uyarı: Bu yazımızda sizlerle beraber Paris Saint-Germain Fan Token (PSG) grafiğini inceledik. İçerikte yazmış olduğum bilgiler alım satım hedefi olarak görülmemeli, sadece kendi şahsi fikirlerimi içermektedir. Bu yüzden içerikte yapılan bu analiz herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir.

Peki sizler yükseliş dalgası içerisinde kendinize yer edinip kar edebildiniz mi? Taraftar tokenlara yatırım yapıyor musunuz?

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster