Son Gelişmelerle PSG Fan Token Uzaya Çıktı!

PSG Fan Token

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

PSG Fan Token fırladı. Lionel Messi, Barcelona’dan ayrıldı. Oyuncu büyük olasılıkla Paris Saint-Germain a katılabilir.

PSG Fan Token Roketi Takmış Uçmuş!

Fan Token

Lionel Messi Futbol Kulübü Barcelona’dan ayrıldığını doğrularken gözyaşlarına boğulduğunu görmenin şoku, kulübe yıkıcı bir darbe olmuş olabilir, ancak bir Fan Token için iyi bir haber gibi görünüyor. Lionel Messi’nin bir sonraki macerasıyla ilgili konuşmanın ortasında iken, PSG fan token bir artış gösterdi.

Bu, Messi’nin Paris Saint-Germain Futbol Kulübü’ne katılabileceği gerçeğiyle doğrudan bağlantılı. Hayranlar büyük olasılıkla bu olasılıktan heyecan duyuyorlar ve Paris Saint-Germain taraftar tokenine yatırım yaparak onaylarını gösterdiler.

Chiliz Fan Tokeni olan PSG İyi Bir Yatırım Mı?

Fan Token

Ayrıntılı olarak, PSG, son dört gün içinde çok yükselen bir Chiliz fan tokenidir. Vurgulamak gerekirse, bu, Messi’nin Barcelona’dan ayrıldığını resmen açıklamasından sonraki zamandır. Token, üç ayın en yüksek rekorunu kırdığı için bu dikkate değer bir gelişme.

Spesifik olarak, bu hayran tokeninin fiyatı, yazının yazıldığı sırada CoinGecko’ya göre 50,13 dolar. Dahası, bu, varlığın yalnızca son 24 saatte %37,1 arttığı anlamına gelir. Aslında, fiyat Perşembe günü 21.95 dolardan yükseldi ve o zamandan beri yüksek seyrediyor.

Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus, bu ani fiyat artışı hakkında konuştu

Büyüleyici. PSG, Lionel Messi’nin kulübe katıldığı söylentisinin ardından %40 değer kazandı. Taraftar Tokenları Taraftar Duygusunu temsil eder. Açıkça, daha fazla hayran ve kullanıcı artık bu pazarla ilgileniyor.

Fan Token Piyasası Tekrardan Popüler Olacak Mı?

Fan Token

Messi futbol kariyerinin tamamını Barcelona ile geçirdi. Ayrılmasının nedeni oyuncunun ya da kulübün seçimi değil. Aslında bir La Liga kuralı nedeniyle kulübün yeterli finansman sağlayamamasıdır.

Messi, normal değerinden %50 daha azını almayı kabul etmesine rağmen, kulüp ona tutunamadı. Şu anda, oyuncunun değerini sadece birkaç büyük lig karşılayabildiğinden, oyuncu bunun yerine PSG’ye katılıyor gibi görünüyor.

Henüz resmi bir açıklama olmamasına rağmen, bu ifadenin doğru olma ihtimali daha yüksek görünüyor. İklim karşıtı bir hamlede, FC Barcelona, Lionel Messi için PSG hamlesini engellemek için şikayette bulundu. PSG fan tokeninin fiyatı yükselmeye devam ederken, PSG hayranları bu düşüşe izin verecek gibi görünmüyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster