Polkadot, Sushiswap, Enjin Coin Fiyatları Ne Olacak?

analiz-12

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Polkadot yatay konsolidasyonunu sürdürüyor ve 33.4 dolar desteğinin altında işlem görüyor. Sushiswap 13 dolar destek seviyesinden işlem görüyor. Ancak Enjin Coin için göstergeler pozitif seyrediyor.

Polkadot Fiyat Analizi

DOT son 24 saatte yatay konsolide oldu. Yazım sırasında 32.6 dolar seviyelerinden işlem gören altcoin son 24 saatte %3 düşüş yaşadı. Ek olarak Polkadot 33.4 dolar destek seviyesinin altında işlem görüyor. Ancak aşağı yönlü hareketlerde altcoinin 29 dolar desteğine düşmesi muhtemeldir.

Polkadot 29 dolar desteğinden tepki alamaz ve aşağı yönlü hareketini sürdürürse 25 dolar ana destek seviyesine düşebilir. Ek olarak MACD histogramında kırmızı çubuklar gözlendi. Bu da altcoinin fiyatındaki düşüşü doğruladı. Buna bağlı olarak, Awesome Oscillator ‘de kırmızı sinyal çubukları gösterdi. Göreceli Güç Endeksi 60 seviyesinin üzerinde bulunduğundan alım baskısının hala yüksek olduğunu gösterdi.

Polkadot-09.04

Yukarı yönlü fiyat hareketlerinde DOT için ilk direnç seviyesi 33.25 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin aşılması halinde ise 35 dolar seviyeleri test edilebilir.

Sushiswap Fiyat Analizi

SUSHI son 24 saatte %1’lik bir düşüş kaydetti ve yazım sırasında 13 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin ilk destek seviyesi 12.5 dolara yakın işlem görüyor. Bu desteğin altındaki fiyat hareketleri ile 11 dolar destek seviyesi test edilebilir.

Sushi-09.04

SUSHI yaklaşık üç haftadır 11 doların altına düşmedi. MACD histogramında kırmızı çubuklar görüldü. Ek olarak Awesome Oscillator’de de kırmızı sinyal çubukları görüldü.

Chaikin Para Akışı sermaye girişlerinin arttığını ve boğa üstünlüğünün olduğunu gösterdi. Ancak bunun sebebi Sushiswap’ın yaklaşmakta olan NFT’leri Shoyu Marketplace ile ilgili son gelişmeler olabilir.

Enjin Coin Fiyat Analizi

Enjin Coin son bir gündür 2-2.12 dolar aralığında yatay hareket ediyor. Altcoin yazım sırasında 2.05 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ek olarak yukarı yönlü hareketlerde ilk direnç seviyesi 2.2 dolar seviyesinde bulunuyor. Altcoin en son 5 gün önce bu direnç seviyelerinden işlem görüyordu. Ancak bu direnç seviyesinin aşılması ile 2.3 dolar seviyeleri test edilebilir.

Enjin Coin için teknik göstergeler piyasa üstünlüğünün boğalarda olduğunu gösteriyor. Ek olarak MACD histogramında uzayan yeşil çubuklar gözlendi.

Enjin-09.04

Göreceli Güç Endeksi, son 24 saatte artan alım baskısı ile 60 seviyelerinde bulunuyor. Ek olarak Parabolik SAR mum çubuklarının altında bir yükseliş trendini belirten noktalı çizgiler gösterdi.

Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde 2 dolar desteğinin altındaki kapanışlar ile 1.77 dolar desteği test edilebilir.

Enjin bir açık dünya RPG oyunu olan Stormrite ile ortaklık yaptı. Stormrite, Enjin platformunda kozmetik ve çevre dostu NFT’leri tanıtacak.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster