Bilinmeyen Altcoin Analizleri: RAMP, ANT, OXT

analiz-6

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Altcoin piyasasının pek fazla bilinmeyen altcoinleri yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. RAMP 20 temmuzdan bu yana %285 yükseliş yaşarken ANT ise son 24 saatte %10 düşüş yaşadı. Ek olarak OXT yükselen trend üzerinde işlem görmeye devam ediyor.

RAMP/USDT Fiyat Analizi

RAMP Ethereum’u olmayan kullanıcıların ETH platformlarında token kullanmasına izin vererek DeFi’nin benimsenmesini arttırmayı amaçlayan merkezi olmayan bir protokoldür. Aynı zamanda, Ethereum kullanıcıları RAMP protokolü ile etkileşime girebilir ve verimlerini arttırabilirler.

RAMP son 24 saatte %4 düşerek yazım sırasında 0.365 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ancak RAMP 20 temmuzdaki dip seviyesinden %285 yükseliş yaşayarak 0.4789 dolara kadar yükseldi. Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 0.35 dolar olacaktır. Bu seviyenin altındaki kapanışlar ile yükselen trendden de tepki alınmaması halinde 0.3 dolar seviyelerini test edebilir. Ek olarak yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 0.42 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu seviyenin aşılması halinde 0.58-0.6 dolara doğru bir yükseliş gerçekleştirilebilir.

RAMP-09.04-Altcoin-

Göreceli Güç Endeksi  aşırı alım bölgesinden yönünü aşağı doğru vermiş gözüküyor. Yazım sırasında 54 seviyelerinde olan RSI için 50 seviyesinin altı tehlikeli olabilir. 50 seviyesinden alınabilecek bir tepki boğaların tekrar güç kanamak istediğini vurgulayacaktır. MACD histogramında kısalan yeşil çubukların ardından kırmız çubuklar gözlendi. Bu da altcoin için satış baskısının yüksek olduğunu gösteriyor. Bollinger Bantları’ndaki ayrışma önümüzdeki seanslarda volatilitenin yüksek olabileceğini gösteriyor. Piyasa üstünlüğünün ayılarda olduğu düşünürse göstergelerdeki negatiflik ile önümüzdeki seanslarda da düşüşün devam etmesi muhtemeldir.

ANT/USDT Fiyat Analizi

Aragon (ANT), Dapp’ler, kripto protokolleri ve merkezi olmayan özerk kuruluşlar (DAO) oluşturmak ve yönetmek için modüler bir yol sunan Ethereum ağı üzerine kurulmuş merkezi olmayan bir platformdur.

ANT yazım sırsında 7 dolar destek seviyesinden işlem görüyor. Ek olarak altcoin son 24 saatte %10’dan fazla düşüş yaşadı. ANT için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi ara destek olan 6.6 dolar seviyesi olacaktır. Bu seviyenin altındaki fiyat hareketleri ile 6 dolar seviyeleri test edilebilir. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç seviyesi 8.7 dolar olacaktır. Bu seviyenin üzerindeki sürdürülebilir kapanışlar ile 10 dolar seviyeleri hedef olacaktır.

ANT-09.03-Altcoin-

Göreceli Güç Endeksi 60 seviyelerinde bulunuyor. RSI bu seviyelere düşmeden önce aşırı alım seviyelerinde bulunuyor. 70 seviyesinin üzerine tekrar çıkılması durumunda alım baskısının artacağı ve fiyat yükselişlerinin devam edebileceği söylenebilir. Ek olarak MACD’de ise kırmız çubuklar gözlendi. Bu da piyasada ki şuan ki satış baskısını vurguluyor. Bollinger Bantları’ndaki genişleme volatilitenin yüksek olabileceğini gösteriyor. Ancak 20 MA ve 6.6 dolar ara desteği aynı seviyelerde bulunuyorlar. Buradan alınacak yukarı yönlü bir tepki ile yükselişin devam edebileceği söylenebilir.

OXT/USDT Altcoin Fiyat Analizi

Protokolün hedefi, kullanıcıların, herhangi bir katılımcı sağlayıcıdan bant genişliği satın almasına olanak sağlamak için kripto para ödemelerini kullanmak ve internetteki kısıtlamaların üstesinden gelmek. Bu işlem, Ethereum ERC-20 standardında sahip bir token olan OXT’yi kullanarak gerçekleşen olasılıklı nano ödeme denilen özellik kullanılarak yapılıyor.

OXT yazım sırasında 0.43 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin yazım son 24 saatte %3 artış yaşadı yaşadı. Ek olarak yükselen trendini koruyan altcoin için aşağı yönlü hareketlerde ilk destek seviyesi 0.4 dolar seviyesi olacaktır. Ancak bu seviyenin altındaki kapanışlar OXT için boğa senaryolarını devre dışı bırakabilir. Yükselen trendin kırılması halinde bir sonraki destek seviyesi 0.36 dolar seviyelerinde olacaktır. Ancak yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ise ilk direnç seviyesi 0.45-0.47 dolar seviyelerinde bulunuyor. Ancak bu direnç seviyesinin aşılması durumunda 0.52 dolar seviyeleri hedef haline gelecektir.

OXT-09.04-Altcoin-

Göreceli Güç Endeksi 56 seviyelerinde bulunuyor. Bu da OXT için piyasasının nötr olduğunu vurguluyor. Ek olarak MACD’de ise kısalan yeşil çubuklar gözleniyor. Bollinger Bantları’nın ise daraldığı gözleniyor. OXT için şuan da volatilitenin düşük olduğu söylenebilir. Ancak önümüzdeki işlem seanslarında RSI’ın artması ile alım baskısı da artacaktır. Bu da fiyata yansıyacaktır.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster