Ana SayfaKripto Para AnalizleriNEO Orta Vade Fiyat Analizi - Boğa Yükselişinde Hedefleri Neler?

NEO Orta Vade Fiyat Analizi – Boğa Yükselişinde Hedefleri Neler?

-

Neo, boğa piyasasında yatırımcısını fazlasıyla mutlu eden coinlerden birisi. Yaşadığı güçlü boğa rallisinden sonra ise piyasadaki durgunlukla birlikte fiyat hareketlerinin sakinleştiğini ve durulduğunu görmekteyiz. Peki olası bir altcoin rallisinde Neo coinin önünde hangi engeller var? Hangi seviyeleri test etmek isteyecektir? Önemli satış seviyelerini beraber inceleyelim.

Hızlı Gezinti (Tıkla Git)

Günlük Grafik

Neo günlük

Günlük grafiğimize baktığımızda Neo grafiğinde bir sıkışma durumu olduğunu gözlemlemekteyiz. Bu sıkışma durumu, alt taraftan yükselen bir trend ile güçlü satış bölgesinin birleşiminden kaynaklanıyor. Fiyat hareketlerinin bu iki önemli seviye arasında gidecek fazla yeri olmadığını görmekle beraber, yakın zamanda iki önemli seviyeden birinin kırılımının olası olduğunu söylemeliyiz. Bu kırılım sonrası ana yönünü tayin edecek olan Neo için seviyeler grafikte belirtilmiştir.

Majör satış bölgesinin (mavi kutu) çok önemli bir hat olduğunu vurgulamamız gerekli. Bu bölgenin içerisinden (seviyeler grafikte belirtilmiştir) gelecek bir satış bölgesi yükselen trendin kırılmasına sebebiyet verebilir. Bu durum ise Neo için yakın vadede hoş olmayacaktır.

Olası bir direnç kırılımı durumunda ise potansiyel hedefler grafikte işaretlenmiştir.

4 Saatlik Grafik

Neo 4h

Daha yakından baktığımızda ise anlık yükselen trend seviyesini görmekteyiz. Bu trend seviyesi Neo için kritik bir önemde ($40).

Yukarıdan gelen minör bir düşen trend oluşumunu da gördüğümüz Neo’da, bu seviye kırılımı ise bize yükselişin ilk sinyalini verebilir. Anlık düşen trend seviyesi $47 olmakla beraber kırılımında bahsettiğimiz satış bölgesinin aşılımı da olası ihtimaller dahilinde.

Piyasanın olumlu seyretmesi durumundan dolayı beklenti yukarı hareket olsa da, lütfen kendi yatırımlarınızı ve risklerinizi yönetin diye uyarımızı geçmek isteriz. Okuduğunuz için teşekkürler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler