Holochain (HOT) İçin Yükseliş Teyit Kazandı mı?

analiz-19

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

2018’de piyasalara ilk adımını atan HOT, geçmiş dönemlerdeki yükseliş performansıyla adından sıkça söz ettirmişti. HOT, son aylarda gerileyen bir fiyat yapısı oluşturdu. Fakat şubat ayıyla birlikte bu düşüşlerin yerini yükseliş eğilimine bıraktığını görüyoruz. Fakat kısa ve orta vadede fiyat alanının nasıl genişleyebileceği yatırımcılar için halen merak konusu.

Holochain (HOT) İçin Kısa Vadeli Hedef Seviyeler Nereler?

HOT-02-08-1

Ocak 20 – Şubat 4 dönemi arasındaki yatay seyrinden çıkan HOT, yeni bir yükseliş eğiliminde bulunuyor. 0.00473 dolar seviyesinin aşılması ve akabinde gelen retest sağlıklı bir yükseliş için temel oluşturdu diyebiliriz. Ardından gelen %20’lik yükseliş olumlu havayı daha da baskın kıldı. Şimdilik 0.0057 destek bölgesinde bulunması sebebiyle bu bölgeden kısa vadede bir geri çekilme eğilimini görmek şaşırtıcı olmayacaktır. 0.0051 ara destek seviyesine kadar olabilecek bir geri çekilme RSI tepe noktalarında görülen uyumsuzluğu da gidereceğinden bu durumunda daha sağlıklı yükselişler için destekleyici olduğunu söyleyebiliriz. RSI dip noktalarıyla da desteklenen yükseliş hareketinin devamında ise kısa vadede 0.0065 ve 0.0071 dolar seviyeleri gündeme gelebilir.

Aksi durumda ise aşağıda 0.0047 seviyesi önemli bir destek olarak göze çarpıyor. Bu seviyenin aşağı yönlü kırılma durumunda ise 0.0041 desteğinin çalışıp çalışmayacağı takip edilebilir.

HOT Orta Vadede Kayda Değer Bir Yükseliş Yaşayacak mı?

HOT-02-08-2

Uzun süren düşüş hareketinin oluşturduğu kanal içerisinden geçtiğimiz gün itibariyle çıkan HOT, bulunduğu seviyelerde kalıcılaşmaya çalışıyor. Bu trend kırılımı 48 günlük WMA çizgisinin aşılmasıyla da desteklenmiş durumda. Fakat diğer taraftan RSI tarafında bir direnç testinde olduğu göze çarpıyor. Bu bölgenin orta vadede geçilmesiyle sırasıyla 0.0070, 0.0091, 0.013, 0.017 ve tarihi zirve olan 0.031 dolar seviyeleri takip edilebilir.

Aksi durumda ise 0.0042 desteği izlenebilir. Bu desteğin kırılımı olumsuz haber akışlarıyla birlikte orta vadede 0.00048 seviyelerinin görülmesini sağlayabilir. Fakat piyasanın genelinde olumlu havanın hakim olduğu şu günlerde bu ihtimalin şimdilik zayıf olduğunu belirtmekte fayda var.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster