Holo Coin Geri Mi Dönüyor? – HOT Teknik Analizi!

holo-everglow

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Holo coin geçmiş rallilerde adından sıkça söz ettiren ve yatırımcısını çok mutlu etmiş bir kripto para. Uzun süredir dinlenme sürecine girmiş olan HOT’u gelecekte neler bekliyor? Kritik direnç aşılmış gözüküyor, beraber inceleyelim!

HOT Coin Genel Görünüm (Günlük Grafik)

Hot1d

HOT grafiğine genel bir bakış attığımızda yatırımcılarını heyecanlandıracak gelişmeler yaşandığını görmekteyiz. Uzun süredir yatay piyasa geçiren Holo coin, kritik bir direnç hattını aşmış gözükmekte.

Grafik üzerindeki satış baskısının büyük bir kısmını oluşturan bu direnç hattı güçlü bir mum ile kırılmış. Kırılımdan sonra gelen retest hareketi ise gayet temiz görünmekte. Bu durumdan sonra yükseliş dalgası beklediğimiz HOT acaba eski tepesini test edebilecek mi?

Uzun süredir yatay seyir alan grafiklerde sonrasından gelen güçlü yükseliş dalgaları teknik açıdan gayet doğal karşılanabilir. Benzer grafiklere sahip ve aynı dönemin parlayan yıldızları olan Dent, Win gibi coinlerin aynı hareketleri yapması olası gözükebilir.

Dilerseniz teknik analizi inceleyelim.

HOT Coin Teknik Analiz (Günlük Grafik)

Hot1dd

Daha yakından baktığımızda direnç ve destek seviyelerini rahatça görebilmekteyiz. Majör direnç hattı kırıldıktan sonra artık bizim destek bölgemiz olmuştur. Bu bölge HOT için kririk öneme sahip olup, altında mum kapanışı gelmemesi yükseliş için önemlidir.

Bu durumun dışında retest hareketinden sonra yükseliş beklediğimiz HOT’u önemli dirençler beklemekte. ATH seviyesine kadar oluşan direnç seviyeleri güçlü gözükmekte. Her seviye grafik için önemli durumdadır diyebiliriz. Seviyelerin üzerinde gelecek 4 saatlik mum kapanışları diğer direnç hatlarının denenmesine yol açacaktır.

Ayrıca önemle belirtmek isteriz; genel piyasa durumu oldukça önemlidir. Bu zamanlarda yaşanan Metaverse dalgası ve Memecoin dalgası grafikleri etkileyebilmektedir.

HOT Coin Destek ve Dirençler

Zayıf Direnç $0.019
Zayıf Direnç $0.0164
Güçlü Destek $0.0116

Lütfen kendi riskinizi yönetin.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster