DENT Fiyat Analizi – Yeni Ralli Kapıda Mı?

dent-frozen

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Dent coin geçmiş boğa koşusunun yıldızlarından birisi. Mart – Nisan aylarındaki yaptığı boğa koşusuyla adından sıkça söz ettiren Dent coin uzun bir süredir sessizdi. Tepe seviyelerinden maliyetlenen Dent yatırımcıları ise bu durumdan hayli mutsuz. Fakat son zamanlarda tekrardan majör direnç hatlarını zorlayan Dent, akıllara “Yeni bir ralli mi geliyor?” sorusunu getirdi. Grafiklerde olası hedefleri ve durumu inceleyelim.

DENT Coin Genel Görünüm (Günlük Grafik)

Dent

Günlük grafiği incelediğimizde Dent coinin çok kritik bir direnç bölgesinde olduğunu görmekteyiz. Hatta yazı yazılımı sırasında bu direnç bölgesini aşan Dent’i neler bekliyor? Geçmişte yaptığı yükseliş hareketiyle dikkatleri uzun süre üzerinde tutan Dent coin yeni ralliye başlayabilir mi?

Grafik bu durumun olası olabileceğini göstermekte. Zira günlük grafikte üzerinde bulunduğumuz direnç, Dent için hayli kritik bir bölge diyebiliriz. Bu bölge üzerinde gelecek olası bir mum kapanışı yeni yükseklerin testini getirebilir. Ancak tepe seviyesi $0.0226 olan Dent coin için o seviyeye kadar çokça direnç seviyesi var diyebiliriz. Dilerseniz daha yakından grafiği inceleyelim.

DENT Coin Teknik Analiz (4 Saatlik Grafik)

Dent1h

Kısa zaman dilimlerine indiğimizde Dent’in bir süredir destek/direnç arası akümülasyon yaşadığını görmekteyiz. Piyasa durumuna göre hareketleri çok sert olmayan Dent için bu durum pozitif diyebiliriz. Genelde coinlerin yaptığı bu uzun akümüle süreçleri, sonraki zamanlar için büyük yükselişleri getirebilmektedir.

Destek seviyesini son ziyaret edişinden sonra oradan aldığı kuvvet ile direnç bölgesini zorlayan Dent için olası pozitif hareket grafikte çizilmiştir (beyaz çizim). Kırılım ve retest anlamına gelen bu hareket sonrası ise Dent için zorlu bir süreç başlayacak gibi görüyoruz. Bu alanda birçok direnç seviyesi olan Dent bakalım eski ATH seviyesini zorlayabilecek mi?

(Her geçilen direnç seviyesi, bir sonraki seviyenin testini sağlar.)

DENT Coin Destek ve Dirençler

Zayıf Direnç $0.0092
Güçlü Destek $0.0077
Zayıf Destek $0.0052

Lütfen kendi riskinizi yönetin!

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster