Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriGünün En Çok Kazandıranları: TEZOS, ICON, CELO Analiz

  Günün En Çok Kazandıranları: TEZOS, ICON, CELO Analiz

  -

  Altcoin piyasası lider kripto para birimi Bitcoin’in yatay seyretmesi ile yukarı yönlü hareketler sergiliyor. TEZOS’un fiyatı, müzisyen Doja Cat’in özel bir NFT koleksiyonunun piyasaya sürülmesinden sonra son 24 saat içinde fırladı. ICON son 24 saatte %56 artarken CELO %40’lık mütevazı bir yükseliş gerçekleştirdi.

  XTZ/USDT Fiyat Analizi

  Twitter’da 3.4 milyon, Instagram’da ise 14.3 milyon takipçisi olan Amerikalı söz yazarı ve şarkıcı Doja Cat, pop kültürü üzerinde büyük bir etkiye sahip. Şimdi ise TEZOS destekli one of platformunda NFT başlatıyor. TEZOS için bu haberlerden daha iyi bir boğa etkisi yapabilecek haber olamazdı. XTZ son 24 saat içinde %40’tan fazla artarak 6.5 dolar direnç seviyesini test etti. Ek olarak blockchaini bu hafta ilk kez 400.000 günlük işlem yaptı.

  XTZ için aşağı yönlü hareketlerde ilk destek seviyesi 5.7 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu destek seviyesinin de altında 5.4 dolar ana desteği yer alıyor. Ek olarak altcoin için yukarı yönlü hareketlerin devam etmesi için öncelikle 6.5 dolar direnç bölgesi üzerinde kapanışlar yapılması gerekiyor. XTZ’nin 6.5 dolar seviyesi üzerinde sürdürülebilir kapanışlar yapması halinde hedef seviye öncelikle 7.6 dolar seviyesi olacaktır. Bu seviyenin aşılması halinde ise 8.4 dolar ATH seviyesi test edilebilir.

  Tezos-altcoin-09.10

  Göreceli Güç Endeksi yazım sırasında 68 seviyelerinde bulunuyor. Ancak RSI 71 seviyelerinden dönerek yönünü aşağı vermiş gözüküyor. RSI’ın yönünü yukarı verip 70 seviyesinin üzerine çıkması altcoin için sert yükselişler anlamına gelecektir.

  ICON/USDT Fiyat Analizi

  ICX son 24 saatte %50’den fazla artarak yazım sırasında 1.96 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin 2.28 dolar direnç seviyesine kadar yükseldikten sonra bir satışla karşı karşıya kalarak 1.8 dolar destek seviyesine kadar geriledi. Aşağı yönlü hareketlerde altcoin için ilk destek seviyesi 1.8 dolar seviyesinde bulunuyor. Bu seviyenin kırılımı ile 1.6 dolar seviyeleri test edilebilir. Yukarı yönlü hareketlerde ise öncelikle 2.15 dolar ara direnç seviyesinin aşılması gerekiyor. Bu seviyenin aşılması ile 2.28 dolar direnç seviyesi test edilebilir. Yukarı yönlü sert hareketlerde ise 2.8 dolar seviyeleri test edilebilir.

  ICX-altcoin-09.10

  Göreceli Güç Endeksi aşırı alım bölgesinden yönünü aşağı vererek yazım sırasında 67 seviyelerinde bulunuyor. Ancak RSI’ın toparlanması ile altcoin yükselişlerine devam edebilir. Ek olarak Parabolik SAR ise mum çubuklarının altında noktalar gösterdi. Bu da ICX’ın yükseliş trendinde olduğunu belirtiyor.

  CELO/USDT Altcoin Fiyat Analizi

  CELO son 24 saat içinde %40’lık yukarı yönlü bir ralli yaşadı. Altcoin yazım sırasında %18 gerileyerek 5.16 dolar seviyelerinden işlem görüyor. CELO için aşağı yönlü hareketlerde ilk destek seviyesi 5 dolarda bulunuyor. Bu seviyenin kırılımı ile 4.7 dolar  seviyeleri test edilebilir. Düşüşün derinleşmesi halinde 200 MA’ya da denk gelen 4 dolar destek seviyesinden tepki alınabilir. Yukarı yönlü hareketlerde ise 6.5 dolar direnç seviyesi test edilebilir. Bu seviyenin üzerindeki sürdürülebilir kapanışlar ile 7.3 dolar seviyesi hedef haline gelecektir.

  CEO-ALTCOIN-09.10

  Göreceli Güç Endeksi 53 seviyelerinde bulunuyor. Ancak RSI’da negatif bir durum söz konusu. RSI’ın ikili tepe yaptığı ve sonrasında düşüşe geçtiği görülüyor. Ek olarak bu da altcoin için kısa vadede oldukça olumsuz bir durumdur.

  Genel kripto para piyasası Bitcoin öncülüğünde hareket ediyor. Bu yüzden altcoin yatırımcılarının BTC’nin fiyat hareketlerini de takip etmeleri gereklidir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Bitcoin Fiyatında 27 Bin Dolar Üzerine Dönüş için Gereken Şartlar Nedir?

  Bitcoin fiyatı 27.400 dolar direncinden aşağı doğru düzeltme yapıyor. BTC, 26.600 dolar direnç bölgesini aşmayı başarabilirse yeni bir yükselişe başlayabilir.

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler