Ethereum İçin Neden Hala Bir Şey Görmedik?

ethereum-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Ethereum, Bitcoin’den korelasyonunu kırdığı için aktif olarak yeni bir yol çiziyor. Bu, Ethereum’un Bitcoin piyasasında tanık olunan dökümlerin yoğunluğunu sınırlamasına ve daha hızlı iyileşmesine neden oldu. Üçüncü çeyreğin başlamasıyla birlikte analistler Ethereum’un traderlar ve hodl yapanlar için dikkat etmesi gereken ilk 5 kripto para arasında olduğuna inanıyordu.

Ethereum’un Gerçekleşmemiş Potansiyeli

Coin Bureau’nun piyasa analizine göre Ethereum önümüzdeki aylarda yüksek potansiyel elde etme şansı çok daha yüksek. Ethereum ekibi, mevcut proof-of-work [PoW] sistemini proof-of-stake [PoS] haline dönüştürmek için durmaksızın çalışıyor. Böylece Ethereum’un ekosisteminde meydana gelen değişiklikler ile gelecekteki bir kripto olarak potansiyelini daha yükseğe itiyorlardı.

Kripto endüstrisi tarafından popüler olarak bahsedilen Coin Bureau Guy, Ethereum İyileştirme Protokolü EIP-1559‘un konuşlandırılmasının bunda önemli bir faktör olduğunu kaydetti. Her işlem ücretinin bir kısmı yandığı için Ethereum’u yeterli aktiviteye sahip deflasyonel bir varlığa dönüştürebilir. Ek olarak açık talep ve arz mantığına göre, bu ETH’nin değerini yukarı itmeye neden olabilir.

ETH-HARD-FORK

 

Analist Elliot Wainman, piyasada meydana gelebilecek bu arz şokunu detaylandırdı. ETH kelimenin tam anlamıyla yanıyor. Risk kanıtına geçiş bunu daha da dramatik hale getirecek ve EIP-1559’un henüz MetaMask tarafından desteklenmediğini fark etmek önemlidir. Ek olarak bu şimdiye kadar inanılmaz bir tedarik şoku olsa da hala bir şey görmedik.

Ethereum Kurumsallar İle Ralli Yapabilir

Benzer şekilde, Ethereum’a kurumsal yatırım, bu yatırımcı grubu için varlık için pazar paylarıyla birlikte yükseliyordu. Ancak dijital varlık, 2021’de kurumsal destekli bir ralliye hazırlanıyor. Yakında Bitcoin’in gerçek piyasa değerine meydan okuyabilir.

Bu arada, Ethereum borsasında işlem gören bir fona [ETF] olan talep devam etti. Ancak ilginç olan, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun henüz reddetmemiş olmasıdır. Ancak beklemede tutmasıdır. SEC birden fazla BTC ETF teklifini reddetse de, ETH ETF incelemesi olumlu değişiklik gibi görünüyordu.

Mevcut ağ geliştirme ve temel faaliyetlerine dayanarak, ETH yukarı yönlü hareket edebilir.

Ethereum yazım sırasında 3.200 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ancak Bitcoin‘deki geri çekilme ile düzeltme yaşayan ETH için ilk destek seviyesi 3.150 dolar seviyesinde bulunuyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster