Diğer

  Bitcoin, Cardano ve Solana Fiyat Analizi

  Bitcoin dünden bu yana %1.8’lik bir artışla 47.000 dolar seviyelerinin üzerinde işlem görüyor. ADA 2 doların üzerinde işlem görmeye devam ederken %1.5’luk küçük bir düşüş gösterdi. Son olarak, Solana %36.2 yükseldi. Kayda değer bir toparlanma ile birlikte dolaşımdaki arzında keskin bir artış gözlemledikten sonra en iyi 11. kripto para oldu.

  Bitcoin Fiyat Analizi

  47.400 dolardan işlem gören Bitcoin, son birkaç işlem seansında 46.200 dolarlık destek hattının üzerinde rahat bir şekilde işlem görüyor. BTC 46.200 destek seviyesinin üzerinde işlem görmeye devam etmeyi başarırsa, yakında 48.196 $ direnç seviyesine dokunabilir.

  BTC-08.16-2
  Bitcoin 4 saatlik grafiği

  Ancak BTC için teknikler, karışık sinyaller yayıyor. Awesome Oscillator, boğa fiyat hareketini ima eden yeşil sinyal çubuklarının başlangıcını gözlemledi. Bollinger Bantları daraldı. Bu da piyasa volatilitesinde düşüşe işaret etti.

  Tersine, MACD histogramda kırmızı çubuk gösterdi. Ayrıca BTC’nin fiyatlarına göre ayısal bir ayrışmaya dikkat çekti. Bu da fiyatların muhtemelen düşebileceğini öne sürdü. Geri çekilme durumunda BTC ilk olarak 46.197 dolarlık destek hattına düşecektir

  ADA Fiyat Analizi

  ADA 2,14 dolar seviyesinde seyrederken %1.5 geriledi. 1,96 dolar seviyesinden yükseliş yaptıktan sonra ADA bu fiyat seviyesinin üzerinde kendini sürdürmeye devam ediyor. Ancak ADA’nın dört saatlik grafiği negatif bir tablo çizdi.

  Varlığın tüm teknik göstergeleri grafikte ayısal ayrışma gösterdi. Bu da ADA için düzeltici bir fiyat geri çekilmesi anlamına geliyor. Mevcut fiyat seviyesinden bir düşüş, 1,96 dolar destek hattı yakınında işlem görmeye neden olacaktır.

  ada-08.16-1
  ADA 4 saatlik grafiği

  4 saatlik grafikte MACD, histogramda kırmızı çubuklar görüntüledi. Kırmızı sinyal çubukları da Awesome Osillator’daki yarım çizginin üzerinde gösterdi.

  Göreceli Güç Endeksi aşırı alım bölgesinden düştü. Ancak piyasada alım gücünü ima eden nazik bir yükselişe dikkat çekti. ADA’nın yukarı yönlü hareketi altcoini 2.25 dolar direnç seviyesini test etmeye itebilir.

  Solana Fiyat Analizi

  Son 24 saatteki %36,7’lik şaşırtıcı artışla SOL, piyasanın en çok kazanan kripto paraları arasında yer aldı. Ek olarak kripto paranın fiyatı 65 dolardan aşağı yönlü tepki aldı. SOL için psikolojik direnç seviyesi 65 dolar seviyelerinde bulunuyor. Sürekli alım baskısı altcoini 65 dolar direncini kırmaya itecektir.

  Awesome Oscillator, fiyatların boğa olduğu anlamına gelen güçlendirilmiş yeşil sinyal çubuklarına dikkat çekti. Buna bağlı olarak MACD de histogramda büyüyen yeşil çubuklar gözlemledi.

  sol-08.16-1
  Solana 4 saatlik grafiği

  Göreli Güç Endeksi, alım basıncının keskin bir artış görmesiyle aşırı alım bölgesinin üzerinde çekim yaptı. Ancak fiyatın geri çekilme olasılığı muhtemelen beklenebilir.

  Solana, 16 Mayıs’ta 58 dolar seviyelerindeyken de aşağı yönlü tepki almıştı ve ardından 52.44 dolara gerilemişti. Ek olarak mevcut seviyelerden gelebilecek geri çekilmelerde 61 dolar ve 58 dolar seviyelerine dikkat edilmelidir.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Bitcoin Yarılanması Sonrası Dönem Başladı: Altcoin Rallisi Beklentisiyle Hakimiyet İstikrar Kazanıyor

  Bitcoin'in son yarılanmasının ardından ortaya çıkabilecek altcoin başarısının temellerini oluşturabilecek kripto para piyasasının değişen dinamiklerini keşfedin.

  Bitcoin İşlem Ücretleri Rekor Seviyelere Ulaştı, Ethereum’u Geçti – Ordinaller BTC Güvenliğini Artırabilir mi?

  Bitcoin işlem ücretlerinin nasıl hızla yükseldiğini, Ordinallerin bu trenddeki rolünü ve Bitcoin'in güvenlik modeli üzerindeki olası etkilerini keşfedin.

  Bitcoin Halving’i Piyasada Volatiliteyi Tetikledi: Talep Artışı Madencilerin Zorluklarıyla Buluşuyor

  Halving sonrası Bitcoin'in izleyeceği yolu etkileyen temel faktörleri keşfedin. Arz şoku potansiyeli, ETF'lerin rolü ve madencilerin karşılaştığı zorluklar hakkında uzman görüşleri edinin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?