EOS Teknik Analizi: Hedef Seviyeler Nereler?

EOS Coin Analizi

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselmesiyle birlikte yükselişe geçti. Çoğu altcoinde belirgin yükselişler gözlemlenirken bazı altcoinlerin yatay konsolide fiyat hareketleri sergilediği gözlemleniyor. EOS için yukarı yönlü belirgin fiyat hareketleri henüz başlamamış gözüküyor.

EOS Orta-Uzun Vade Teknik Analizi

EOS-11.2-1

Altcoinin günlük grafiğinde bir simetrik üçgen oluşumu gözlemleniyor. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde simetrik üçgenin üst çizgisinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Ancak bu trend çizgisine doğru bir yükselişin 5.5 dolar direnç seviyesi ile sınırlı kalması da muhtemel olacaktır. Altcoinin bu direnç seviyelerini aşması ile birlikte hedef seviye 7 dolar seviyeleri olacaktır. Ancak 7 dolar seviyesinin aşılması ile birlikte 8.6 dolar direnç seviyesine doğru bir yükseliş gerçekleşecektir.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizginin hemen üzerinde bulunuyor. RSI’ın yarım çizgi üzerinde kalmaya devam etmesi ile birlikte altcoinde fiyat artışlarının gerçekleşmesi muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında yarım çizgiye yakın karışık sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için mevcut simetrik üçgen oluşumdan kaynaklı yatay konsolidasyon sürecini belirterek momentum eksikliğini ifade etmektedir.

EOS için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye simetrik üçgenin alt çizgisi olacaktır. Ancak bu trend çizgisinin kırılımı ile birlikte aşağı yönlü sert fiyat hareketlerinin gerçekleşmesi muhtemel olacaktır.

EOS Günlük Grafikte Önemli Seviyeler Nereler?

Önemli Direnç Seviyesi

Önemli Destek Seviyesi

Kritik Direnç Seviyesi

5.5

4

7

EOS Kısa Vadeli Teknik Analizi

EOS-11.2-2

EOS yazım sırasında 4.7 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 4.35 dolar seviyeleri olacaktır. Bu destek seviyesin kırılımı ile birlikte 4 dolar seviyelerine doğru bir düşüşün gerçekleşmesi muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizgi üzerinde aşağı yönlü seyrediyor. RSI’ın aşırı alım bölgesine gitmesi ile birlikte altcoinde belirgin yükselişlerin gözlemlenmesi muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında yarım çizgi üzerinde yeşil sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentumun pozitif olduğunu göstermektedir.

EOS için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 5.1 dolar seviyeleri olacaktır. Bu seviyenin aşılması ile birlikte 5.5 dolar seviyelerine doğru bir yükseliş gerçekleşebilir.

EOS Kısa Vadeli Önemli Seviyeler Nereler?

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

4.4

5.1

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster