ENJ Coin Fiyat Analizi! Direnç Seviyesi Kırıldı Mı?

enjin coin enj

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Hedef kitlesi oyun sektörü olan ENJ coin için önemli seviyelerden bahsedeceğiz. Uzmanların yorumları ve Enjin fiyatının detayları sizlerle!

ENJ Hayatımızı Nasıl Etkileyebilir?

Enjin Coin ve Gelecekteki Yeri!
Enjin Coin ve Gelecekteki Yeri!

Uzmanlar zaman zaman bir kripto varlığın grafiği kadar temel anlamda projesinin önemli olduğunu da hatırlatıyorlar. Bu sebeple Enjin ilerleyen dönemlerde hayatımıza ne gibi bir etki sağlayacak buna da bakmamız gerekiyor. Genel anlamda eğlence sektöründe yer bulan Enjin bizlere oyun içinde alım satım işlemlerini kolaylaştırmayı vaat ediyor. Temel anlamda projesi buna dayanan popüler kripto paranın oyun sektörünün ilerlemesi ile büyüme ihtimali analistler tarafından düşünülmekte.

ENJ Direnç Seviyesini Kırdı Mı?

Enjin Coin Direnç Seviyesi!
Enjin Coin Direnç Seviyesi!

Daha önce sizlerle paylaştığımız analizde 1,42 dolar seviyesinde bir direnç olduğundan bahsetmiştik. Enjin 7 Haziran tarihinde bu seviyenin altına gerilemişti ve o tarihten sonra bir çok kez bu noktayı test etmişti. Ancak bu seviyenin üzerinde günlük bir mum kapanışı yapmayı başaramamıştı. Aynı zamanda bir W formasyonu gördüğümüzü ve bu W formasyonunun onaylanması için de bu konumun kırılmasının gerektiğinden bahsetmiştik.

Dün itibari uzun bir sürenin ardından bu seviyenin üzerinde bir günlük kapanış gördük. Bunu çoğu uzman olumlu olarak değerlendiriyor diyebiliriz. Bunun sebebi formasyonun onaylanması ve direnç seviyesinin kırılması. Ancak kripto para piyasasında bir çok sahte yükseliş görebileceğimizden ötürü dikkatli olunması konusunda sosyal medyada bir çok analist uyarıyor. Bu seviyenin ardından bir başka direnç seviyesi ise 1,65 dolar seviyesinde mevcut.

Enjin Destek Seviyesi!

ENJ Coin Destek Seviyesi!
ENJ Coin Destek Seviyesi!

Şuan için kırmayı başardığı direnç seviyesinin karşımıza destek olarak çıkma ihtimali mevcut. Bu bölgenin korunması popüler altcoin için olumlu bir gelişme olarak karşımıza çıkacaktır. Bunun dışında bir başka destek seviyesi ise 1,2868 seviyesi gibi gözüküyor. Bunun dışında fiyatımıza uzak bir konumda olduğu düşünülse de son düşüşte dönüş yaptığı 0,99 dolar seviyesi de enjin için bir destek seviyesidir diyebiliriz.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook