Dogecoin, Tron, Ethereum Classic Fiyat Analizi 4 Ağustos

altcoins2-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Toplam piyasa hacmi 24 saat içinde yaklaşık %8 düştüğünden, Ethereum Classic fiyatı daha büyük piyasa hareketlerinden etkilenmedi. Tron (TRX), destek seviyesine yakın işlem gördüğü için hafifçe değer kaybetti. Dogecoin (DOGE) çizelgeleri, fiyat konsolidasyonundan sonra bir düşüş eğilimi gösterdi.

Tron (TRX)

Tron (TRX)

Yazının yazıldığı sırada Tron (TRX), gecelik %0,6’lık bir düşüşün ardından 0,063 ABD dolarından fiyatlandırıldı. Yazı yazılırken daraltılmış Bollinger Bantları, hareketliliğin düşük seviyeye düştüğünü gösterdi. Bunu bir fiyat artışı mı yoksa düşüş mü izleyeceği kesin olarak söylenemez.

fiyat desteği 0,060 dolardı ve fiyat yükselirse, TRX 0,066 dolarda ve ardından 0,069 dolarda direnç görebilir. Müthiş Osilatör, baskı sırasında kırmızı sinyal çubukları göründüğü için düşüş baskısının oluşma ihtimalini gösterdi.

Ethereum Classic (ETC)

Ethereum Classic (ETC)

Ethereum Classic, son 24 saat içinde %3.2 düştü ve yazının yazıldığı sırada 49.33 dolara satılıyordu. Londra Hard Fork’u öncesinde fiyatlar gerçekten düzelmedi, ancak ETC’nin fiyat hareketi de Ethereum’un fiyat hareketinden büyük ölçüde etkileniyor.

ETC için bir sonraki destek seviyesi 45 dolardır. Parabolik SAR, noktalı çizgiler mum çubuklarının üzerinde düzenlendiğinden madalyonun düşüş trendinde olduğunu gösterdi.

Göreceli Güç Endeksi (RSI), orta çizginin altında görüldüğü için düşüş bölgesine girdi. Yazı yazılırken kırmızı sinyal çubuklarını gösteren Müthiş Osilatör tarafından gösterildiği gibi düşüş sinyali yükseliyordu. Londra Londra Hard Forkunun fiyatları yükseltmesi durumunda, kripto para sonunda 55 dolar ve 58 dolar direncini görebildi.

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin

Dogecoin‘in fiyat hareketi, fiyat konsolidasyonunu parlattığı için son birkaç gün içinde oldukça yavaş ve yumuşaktı. Yazı yazılırken, kripto para, son 24 saat içinde %2.7 düşüş gördükten sonra 0.198 dolar olarak fiyatlandırıldı.

Tüm teknik indikatörler Dogecoin için düşüş baskısına işaret ettiğinden, 0.184 dolarlık destek seviyesine yakın bir düşüşe gidiyor gibi görünüyor. Müthiş Osilatör ve MACD, düşüş sinyalinin oluşmasıyla birlikte alım gücünde bir düşüş gözlemledi.

Chaikin Para Akışı orta çizginin altına düştü ve yükselişe rağmen sermaye çıkışlarının girişlerden önce geldiğini gösterdi. Fiyatlar toparlanırsa, direnç seviyeleri sırasıyla 0,208 ve 0,224 dolar şeklinde olacaktır.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster