Ripple, Tron ve Aave Fiyat Analizi 3 Ağustos 2021

altcoinler

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Piyasadaki boğalar ivme kaybederken, Ripple (XRP), Tron (TRX) ve Aave (AAVE) gibi şirketler fiyatlarının grafiklerde durduğunu gördü. XRP, ani direnç seviyesini kırmak için mücadele ederken, Tron’un yükseliş trendinin duraklamasından %2,2’lik bir düşüş sorumluydu. Son olarak, AAVE’nin talebi basın zamanında düşmüştü.

Ripple (XRP)

Ripple (XRP)

Ripple’nin yükseliş trendi, kripto endüstrisinin son 24 saat içinde değerinin bir kısmını kaybetmesinden dolayı durma noktasına geldi. Yükseliş trendindeki bu duraklama, 0,77 dolarlık acil direnç seviyesini test etmede başarısız olmasına neden oldu. Fiyat yukarı doğru hareket etmezse, XRP için acil destek seviyesi 0,71 dolar olacaktır.

Bollinger Bantları uzaklaştıkça oynaklık beklenebilir. RSI tarafsız bölgeden uzaklaştıkça alım baskısı oldukça güçlü kaldı. Müthiş Osilatör, merkez çizgiye düşen kırmızı sinyal çubuklarını gösterdiğinden, piyasadaki düşüş baskısı da düşüşteydi.

Tron (TRX)

Tron (TRX)

Tron’un fiyat yörüngesi, burada birkaç çarpma ile oldukça tekdüze kaldı. Dünkü yükselişte bir duraklama, %2,2 düşmesine neden oldu. Tron, yazının yazıldığı sırada 0,0650 ABD doları değerindeydi. Fiyatta daha fazla geri çekilme, TRX’in önümüzdeki birkaç işlem seansında 0.058 dolar değerinde olacağı anlamına gelir.

Müthiş Osilatör, düşüş baskısı piyasaya nüfuz etmeye devam ederken kırmızı çubuklar gösterdi. MACD de grafikte kırmızı histogramlar gördü. Aksine, RSI 60 değerine yaklaşırken yükseliş bölgesine yöneldi.

AAVE

Aave (AAVE)

Yazı yazılırken, kripto paramız 321 dolar değerindeydi ve daha fazla düşüş fiyatı 311 dolara değdirecekti. Son 24 saatte değerde %3,3’lük bir düşüş oldu. Bu yazının yazıldığı sırada satın alma baskısı azalmıştı, ancak bu da fiyatta bir düşüşe işaret ediyordu. RSI bir denge pozisyonu gösterdi.

Müthiş Osilatör bu işaretleri doğruladı. Dahası, AAVE talebindeki düşüş de fiyatın aşağı yönlü çekilmesinden sorumlu olabilir. İlginçtir ki, Chaikin Para Akışı, sermaye girişlerinin çıkışlardan daha yüksek olması nedeniyle oldukça büyük bir sıçrama kaydetti.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster