DOGE Uzaya Gidiyor! İşte Son Haftadaki Yükselişin Detayları!

dogecoin-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bu hafta DOGE yatırımcıları için hayaller canlı ve iyi durumda, sadece bugünki yüzde 12’lik artış da dahil.

DOGE Gerçekten 1 Dolar Olacak Mı?

DOGE

Dogecoin, son yedi gün içinde yüzde 41 artışla önemli bir değer artışı gördü. Daha geniş bir kripto piyasası dalgalanmasının ortasında Bitcoin veya Ethereum’dan daha hızlı pompalanıyor.

Dogecoin, yıla coin başına bir kuruştan daha az bir miktarla başladı. Mayıs başında 0,73 doların üzerine çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktı ve ardından takip eden haftalarda değerinin yaklaşık yüzde 78’ini kaybetti. Önde gelen şaka kripto parası için vahşi bir 2021 oldu, ancak şu anda DOGE yeniden yükseliş sinyalleri vermeye başladı.

Hacim 2 Trilyon Dolara Vurdu! Doge Geliyorum Diyor!

dogecoin

Piyasanın Mayıs ayından bu yana ilk kez toplam 2 trilyon doları bulan daha geniş bir kripto para birimi dalgalanmasının ortasında (hacim), özellikle volatil Dogecoin, yükseliş dalgasını arkadaşlarının çoğundan daha hızlı sürdürüyor. CoinGecko’ya göre, kripto para başına 0,28 doların biraz altında bir fiyatla DOGE, son 24 saatte yüzde 12’den fazla arttı.

Bu, son yedi gün içinde yüzde 41’lik bir artış, daha da önemlisi, fiyat bir hafta önce 0.20 dolar civarında seyrettiği için. Bitcoin geçen hafta yaklaşık yüzde 21 artarken, Ethereum aynı dönemde yüzde 29’luk bir artışla yükseliyordu. DOGE, kısa vadeli kazanımlar söz konusu olduğunda ikisini de ezer geçer.

Buna rağmen, Dogecoin tüm zamanların en yüksek fiyatından hala oldukça uzakta. Bu yazı itibariyle yaklaşık yüzde 63 daha düşük diyebiliriz. Bu, DOGE’nin zirvesine kıyasla Bitcoin veya Ethereum’dan çok daha büyük bir rakam. Ancak DOGE sürekli olarak yandaşlarından daha fazla ivme kazandı. DOGE, Mayıs ayında genel olarak piyasa çöktüğünde çoğu kripto paradan daha sert düştü. Ancak son haftalarda geri dönerken daha büyük yüzde dalgalanmaları da görüyor.

En Fazla Yükselen DOGE Coin Oldu!

DOGE

Hem Dogecoin hem de köpeklerden ilham alan diğer Ethereum şaka tokeni Shiba Inu (SHIB), Pazartesi gününden itibaren benzer yukarı yönlü dalgalanmaların ortasındaydı ve bu noktada Dogecoin haftada Yüzde 27 ve Shiba Inu Yüzde 24 arttı. Ancak Dogecoin o zamandan beri önemli ölçüde yükseldi ve SHIB buna ayak uyduramadı. Shiba Inu’nun yedi günlük artışı şu anda yüzde 30’un biraz altında ve son 24 saatte Yüzde 9 arttı.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster