DASH, Ripple, Monero Fiyat Analizi 5 Ağustos

Kripto Paralar Ana Akım Haline Geliyor Mu?

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Kripto para piyasası toparlanmaya doğru ilerlerken, endüstrinin altcoinleri piyasada aynı hareketi paylaştı. Ripple (XRP) yükseliş görünümü verirken, Monero (XMR) %6,7 arttı ve DASH, yazı yazılırken destek seviyesinin üzerinde kaldı.

Ripple (XRP) Analiz

Ripple (XRP)

Ripple (XRP), 0,68 dolarlık destek seviyesinin üzerinde kalmaya çalışıyordu. İndikatörler, XRP‘nin yavaş bir fiyat hareketinden geçeceği hipotezini yeniden doğruladı.

MACD’de kırmızı histogramların varlığı ile bir düşüş sinyali fark edildi. Göreceli Güç Endeksi (RSI), Ağustos ayının başından bu yana düşüş bölgesine geçerek altına düştü. Yazı yazılırken, sadece 24 saat önce bir iyileşme kaydettikten sonra tekrar orta çizginin altında görüldü.

Müthiş Osilatör bir yükseliş sinyali verdi. Yükseliş trendi durumunda direnç 0,77 dolar.

Monero (XMR) Analiz

Monero (XMR)

Monero (XMR), 241.52 dolar olarak fiyatlandırıldığından beri son 24 saatte %6.7 yükseldi. Noktalı çizgiler mum çubuklarının altında hizalandığından, Parabolik SAR yükseliş trendini doğruladı. Yeşil histogramlar yazı yazılırken fark edildiğinden MACD’de yükseliş görünümü görüldü. indikatör nötr bölgenin üzerinde kaldığı için Göreceli Güç Endeksi’ndeki düşüşe rağmen piyasada alım baskısı önemli düzeyde kaldı.

Eğer bir fiyat düzeltmesi gerçekleşecek olsaydı, Monero 232 dolar seviyesine inecekti.

DASH Analiz

Dash

DASH, kendisini 149 dolarlık destek çizgisinin üzerinde tuttu; Kripto para, 158 dolarda dururken bir gecede %3.8 arttı. Yukarı yönde hareket ederse 170 dolarlık direnç işaretini test etmeyi deneyebilir; ancak, bir düşüş onu 149 dolara ve ardından 137 dolara indirebilir.

Bollinger Bantları daralmış bantlar gösterdiğinden piyasa oynaklığı düşük kalabilir. Müthiş Osilatör ve MACD, baskı anında yükseliş sinyalleri verdi.

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster