Litecoin, Monero, DASH Fiyat Analizi 03 Ağustos 2021

altcoinler

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin ve Ethereum’un aşağı yönlü küçük hareketleri, daha fazla geri çekilmekten kaçınmak için acil destek seviyelerini savunmaya devam ederken altcoinlerin mücadele etmesine neden oldu. Monero direnç seviyesinin üzerinde resmedilirken Litecoin hala kritik destek seviyesini koruyordu. DASH ayrıca 149 dolarlık destek seviyesini kırmak için aşağı doğru yöneldi.

Litecoin (LTC)

Litecoin (LTC)

Litecoin, son birkaç gündür 137 dolarlık destek seviyesinde iyi durumda. Yazı yazılırken kripto paranın değeri 137 doların biraz üzerindeydi. LTC bir gecede değerinin %4.00’ünü kaybetti, daha fazla depolanırsa bir sonraki destek bölgesi 128 dolarda bekliyor.

Teknik analiz, Göreceli Güç Endeksi (RSI) kendisini merkez çizgisinin oldukça üzerinde tuttuğu için kripto paranın daha da düştüğüne dair işaretler gösteriyor. Şu anda, kripto para düşüş bölgesine girdi.

MACD ayrıca histogramda yükselen kırmızı çubukları da göstererek aynı şeyi teyit etti. Chaikin Para Akışı hala orta çizginin üzerinde görülüyordu, bu da sermaye girişlerinin sermaye çıkışlarına kıyasla daha fazla olduğu anlamına geliyor.

Monero (XMR)

Monero (XMR)

Monero‘nun daha geniş piyasa hareketine karşılık gelen düşüşüne rağmen, XMR 232 dolar olarak fiyatlandırıldığı için kripto para hala 230 doların üzerinde duruyor.

230 dolarlık destek seviyesini aşarsa, 215 dolara düşebilir. Müthiş Osilatör kırmızı sinyal çubuklarının güçlendiğini gösterdiğinden düşüş baskısı artıyor olabilir.

RSI orta çizginin altına düştü ve düşüş bölgesine girdi, Chaikin Para Akışı, yazı yazılırken sermaye çıkışlarının girişleri aştığını gösterdi.

DASH

DASH

DASH, 170 dolarlık kritik direnç seviyesine dokunduktan sonra geri döndü. yazı yazılırken, kripto para 155 dolardan işlem gördü ve bu, 149 dolarlık destek seviyesinden sadece birkaç birim daha yüksekti. 149 doların altına düşerse, sonraki seviye 131 dolardır. Yukarı yönde, kripto para mevcut seviyeden geri sıçrarsa tekrar 170 doları test edebilir. Son 24 saatte ise DASH %3,7 düştü.

Müthiş Osilatör üzerindeki sinyal artan düşüş kuvveti gösterdiğinden daha fazla düşüşün beklenebileceğini gösterdi. Göreceli Güç Endeksi (RSI), merkez çizgisinin altına bir düşüş kaydettiği için aynı görüntüyü çizdi. Bollinger Bantları, yüksek dalgalanmaların olmayabileceğini ima eden bazı sapmalarla paralel kaldı.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster