Coinbase, Mağazasının Planlarını Açıkladı! İşte Detaylar…

Coinbase Almanya

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Coinbase, küresel varlığını güçlendirmek istiyor. Bir kripto uygulama mağazası açmak isteyen borsa “varsayılan olarak çoğu ülkede” yeni ürünler piyasaya sürmeye odaklanacağını duyurdu. Peki bu mağaza ne üzerine olacak? İşte Detaylar…

Coinbase’nin Planları Neler

ABD merkezli en iyi merkezi kripto borsası Coinbase, üçüncü taraflarca geliştirilen ürünler sunan bir kripto uygulama mağazası açma planlarını duyurdu.

coinbase

Coinbase CEO’su Brian Armstrong tarafından kaleme alınan 30 Haziran tarihli bir blog yazısı, bir uygulama mağazası için planlarını açıkladı ve “kripto ekonomisi hala erken aşamalarında olmasına rağmen hızlı bir ilerleme kaydederek büyüyor.”

Apple her uygulamayı iPhone için oluşturmaya çalışmadı, geliştiricilere güç verdi ve mobil kullanıcılara yeni yenilikçi uygulamalara erişmeleri için kolay bir yol sağladı. Aynı şeyi kriptoda da yapmamız gerekiyor.”

Armstrong, şu anda DApp’lerde çalışan milyarlarca dolarlık ekonomik faaliyet olduğunu tahmin ediyor.

Gönderi ayrıca, Coinbase’nin desteklediği kripto varlıklarının sayısını artırma ve yeni listelemelerin hızını artırma taahhüdünü vurgulayarak, olası listelemeler için yasal incelemesini azaltma ve yeni varlıklar için bir “deneysel bölge” başlatma planlarını duyurdu. Yasal inceleme süreci 70 maddeden 12’ye düşürülecek.

Birçok varlığın düzenleyici nedenlerle alım satım için listelenmek üzere Coinbase’nin kriterlerini karşılamayabileceğini belirten borsa, “çoğu varlık” için saklama ve transfer hizmetleri gibi temel cüzdan işlevlerini sağlayabileceğine inanıyor.

Borsa ayrıca, Coinbase uygulamasının yakında “merkezi olmayan kripto varlıkları üzerine kurulu herhangi bir uygulamayı” destekleyeceğini ve borsa kullanıcılarının yakında Coinbase uygulaması aracılığıyla gelişen DeFi ekosistemiyle etkileşime girebileceğini öne sürüyor.

Coinbase’nin Hedefi Dünya

Armstrong ayrıca Coinbase’nin “küresel” bir şirket olma arzusunu da vurguladı. Yayınladığı Gönderide, Coinbase’yi şu anda ürünlerini “dar bir bölge kümesinde” sunmaya odaklanmış olarak nitelendirirken, borsa “varsayılan olarak çoğu ülkede” yeni ürünler piyasaya sürmeyi umuyor.

Coinbase’nin yeni planları, düzenleyicilerin küresel olarak faaliyet gösteren kripto borsalarını giderek daha fazla hedef alması ve Birleşik Krallık Mali Davranış Otoritesinin Binance’ye yargı alanındaki tüm “düzenlenmiş faaliyetleri” durdurmasını emretmesiyle geliyor.

Çin’deki daha geniş bir kripto baskısına yanıt olarak Huobi, Çinli kullanıcıların İngiltere’den perakende tüccarlara ek olarak türev ürünlerine erişmesini yasakladı.

Nisan ayında, Kanada’nın Ontario eyaletinin mali düzenleyicisi, Bybit ve Kucoin’i yerel menkul kıymetler yasalarını ihlal etmekle suçladı ve Bybit de ertesi ay Japonya’nın Finansal Hizmetler Ajansı tarafından ateş altına alındı .

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook