Coinbase, Visa Banka Kartını Apple Pay ve Google Pay ile Eşleştiriyor!

coinbase kart

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Kripto borsası ve servis sağlayıcısı Coinbase, Coinbase blog gönderisine göre banka kartını Apple Pay ve Google Pay ile ilişkilendiriyor. Ayrıca firma, bu haftadan itibaren seçkin müşterileri kart ürünü için bekleme listesinden davet edeceklerini açıkladı. Başlangıçta Birleşik Krallık ve AB ile ilgili müşterilerin kullanımına sunulduktan sonra bunların gerçekleşeceğini açıkladılar.

 

Dahası, Coinbase, blok raporuna göre geçen Ekim ayında ABD’de banka kartı ürününü piyasaya sürdü. Apple Pay ve Google Pay Üzerinden Coinbase Kartı, Kripto indirimlerinin keyfini çıkaracaklar.

Coinbase, Coinbase Kartlarını Apple Pay ve Google Pay aracılığıyla kullanan müşterilerin çevrimiçi alışverişlerde %4 kripto ödülü kazanabileceğini açıkladı.

Şubat 2020’de Coinbase, doğrudan Visa kart düzenleyicisi olmuştu. Mart 2020’ye kadar, Avrupa’daki Coinbase Kart kullanıcıları kartlarını Google Play üzerinden kullanmaya başladı bile. Ayrıca, Coinbase duyurusu, ABD’deki cep telefonu ödemelerinde büyük bir büyümenin ortasında geldi. Buna ek olarak, ABD’deki mobil ödeme penetrasyonu hala Çin’in gerisinde kalıyor, sektör 2020’de %29 büyüme yaşamıştı.

Ayrıca, kripto para iadelerinde %4’e varan artış dışında, borsanın Coinbase kart ödül programını büyütmek için başka planları da var. Örneğin, Coinbase kartı, Dai gibi sabit paraları bile eklemek için desteklenen kriptolarını yükseltirken kapsama alanına daha fazla ülke ekleyecek.

Dahası, kripto banka kartları, mikro işlemler için perakende kripto para kullanımını teşvik etme çabalarının önemli bir parçası olmaya devam ediyor. Aynı şekilde PayPal, ABD’li müşterilerin Bitcoin (BTC) ile çevrimiçi alışveriş için ödeme yapabildikleri perakende kripto ödeme pazarına da girdi.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster