Coinbase Hindistanda Kripto Merkezi Kuruyor!

Coinbase'in Dev Adımı!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Coinbase, Hindistan’da yer almak istediğini söyleyerek hızlı bir büyüme amaçladığını duyurdu. Yetkililer “İddialı Planları” olduğu yönünde açıklamalarda bulundu.

Coinbase “Hırslı Planlara” Sahip!

Coinbase'in Dev Adımı!
Coinbase’in Dev Adımı!

Coinbase cuma günü, şirketin Hindistan’daki Mühendis ve Site Lideri Başkan Yardımcısı Pankaj Gupta’nın yazdığı bir yazıyı yayınladı. Yazı da bu gelişmenin heyecan verici olduğunu ve Hindistan’ın bu konuda gerçekten iyi olduğundan bahsederek “Hırslı Planların” olduğuna dikkat çekildi.

Nasdaq hisselerinde yer alan kripto para borsası şu anda “ürün yönetimi, kullanıcı deneyimi gibi alanlarda çalışacak insanlar arıyor. Çok sayıda Mühendis alınacağı iddiaları da söylenenler arasında mevcut. Hindistan halkı ve yatırımcıları ise bu adımı heyecanla ve mutlu bir şekilde takip ediyorlar. Kripto paralara duyulan ilgi ve alım satımları Hindistan da oldukça popüler. Hindistan bu konuda dünyanın önde gelen isimleri arasında.

Yoğun İlgi Gören Karar!

Bu karar ülkede ki insanlar tarafından oldukça pozitif karşılandı. Ayrıca ye

Coinbase Hindistan İçerisinde Büyümeyi Hedefliyor!
Coinbase Hindistan İçerisinde Büyümeyi Hedefliyor!

tkililer bu karar ile bir çok işçinin alınacağını, duyurarak ülke adına yararlı bir karar olduğunu açıkladılar. Coinbase ise kripto varlıklara son derece ilgi duyan bu ülkenin vatandaşları ile çalışmaktan mutluluk duyacak gibi duruyor. Yapılan açıklamada Hindistan genelinde inanılmaz bir ilgi ile karşı karşıya olduklarını söyleyen coinbase yetkilileri bu iş birliği ile çok hızlı bir büyüme bekledikleri açıklamalarında bulundu.

Çalışanlarına Önem Veren Şirket!

Coinbase Hindistan'da Büyüme Çabasında!
Coinbase Hindistan’da Büyüme Çabasında!

Coinbase yetkilisi “Ürün liderliğindeki bir şirket olarak, Hindistan’daki yeni çalışanlarımızın sunmaya yardımcı oldukları ürün ve hizmetleri gerçekten anlamaları önemlidir” dedi. “Bu nedenle, ‘Coinbase India Sikka’nın kısaltması olan CIkka adlı yeni bir program sunuyoruz ve Hindistan’daki her yeni çalışana başladıklarında bir kereye mahsus 1.000 $’lık kripto para teklif ediyoruz.” açıklamalarında bulundu. Çalışanlarına yoğun bir destek vereceğini söyleyerek onları ortaklığa davet etti. Kripto paralar için olumlu bir haber niteliği taşıyan bu haber, sadece Hindistan için değil tüm yatırımcılar için sevindirici bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster