Chainlink Fiyat Analizi: Yükseliş Ne Kadar Sürecek?

CHAINLINK-scaled-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Chainlink son 6 haftada %110’nun üzerinde yükseldikten sonra 3 ayın en yüksek seviyesi olan 35 dolara kadar yükseldi. Altcoin son 24 saat içinde %16’lık bir yükseliş kaydetti. Ek olarak LINK 200 MA’nın üzerinde işlem görüyor. Öyle ki bu durum Chainlink için boğaların güçlendiğini ve yukarı yönlü hareketin devam edebileceğini gösteriyor.

Geliştirme Faaliyetleri ile Yükseliş Eğilimi Paralel!

LINK geçen hafta %30’dan fazla bir yükseliş kaydetti. Ek olarak altcoin, Cardano ve Solana ile benzer bir fiyat eylemini sergiliyor gibi görünüyor.

Birçok yatırımcı, altcoinin mayıs ayındaki tüm zamanların en yüksek 52.88 dolar seviyesini hedefliyor. Ek olarak yatırımcılar blockchaindeki geliştirme faaliyetlerindeki artışın son fiyat hareketlerinin arkasındaki önemli nedenlerden biri olduğuna inanıyor. Öyle ki LINK’ın geliştirme faaliyetleri ile altcoinin fiyatı paralel olarak yükseliyor.

Chainlink-09.06-2

Chainlink Bitcoin’in Yükselişini Takip Etmeyebilir!

Kripto para piyasasının geri kalanı benzer bir boğa fiyat patlaması yaşarken, altcoinler mevcut boğa rallisini SOL, ADA ve LUNA’nın yeni ATH’lere yükselmesi ile yaşıyor.

İlk boğa döngüsü sırasında, benzer kullanım durumlarına sahip farklı kripto para birimleri yükseliş yaşayıp tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıktı. Önce Bitcoin ve Ethereum yeni yüksek seviyelere yükseldi. Ardından eski bilinen kripto paralar yükselişe geçti. Bunu NFT projelerinin ve daha sonra Chainlink gibi altcoinlerin fiyatlarındaki artış izledi. Ancak bu boğa döngüsü farklı olabilir. Çünkü Solana ve Cardano gibi altcoinler yükseliş yaşamaya ve yeni ATH’lere yükselmeye başladılar bile.

Chainlink Güçlü Direnç Seviyesi Üzerinde Bulunuyor!

Chainlink, 32 dolar seviyelerindeki güçlü direncini ve 200 günlük hareketli ortalamayı aştı. Bu yüzden önümüzdeki günlerde altcoinin yukarı yönlü sert hareketler sergilemesi muhtemel olacaktır. Altcoin tüm zamanların en yüksek seviyesinden %35 düşük işlem görüyor. Ancak artan yükseliş ivmesi LINK için yıl sonuna kadar yeni bir ATH’ye sebep olabilir. Ek olarak çoğu yatırımcının Chainlink için hedefi en düşük 100 dolar seviyesi. Çünkü altcoinin kurduğu ortaklıklar ve gelişimsel faaliyetlerinin bu fiyat hedefini getireceğini düşünüyorlar.

Chainlink-09.06-1-1

LINK için 35 dolar seviyesi güçlü bir direnç bölgesi olarak bulunuyor. Bu seviyenin üzerindeki günlük kapanışlar altcoinin yukarı yönlü sert fiyat hareketleri sergilemesini sağlayabilir. Ancak aşağı yönlü hareketlerde 30 dolar altındaki günlük kapanışların altcoin için boğa senaryoları devre dışı bırakması muhtemel olacaktır.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster