Cardano, Uniswap, MATIC Fiyat Analizi ve Detaylar

analiz-6

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin ve Ethereum’un kazançları belirli altcoinlerin hareketlerine de yansıdı. Cardano dünden bu yana %10’luk bir dalgalanma yaşadı. ADA yükselişine devam edebilirse 2.97 dolarlık fiyat tavanını test etmeyi hedefleyebilir. Ek olarak Uniswap 28 dolar seviyelerindeki direncini aşabilirse 31.20 dolara yükselebilir. MATIC önceki gün %5.4 yükseldi. Ancak yaklaşan işlem seanslarında aşağı yönlü dönüş belirtileri gösterdi.

Cardano Fiyat Analizi

ADA son 24 saatte %10 yükseldi ve yazım sırasında 2.8 dolar olarak fiyatlandı. Eğer fiyatlarda bir geri çekilmesine tanık olunmazsa altcoin o zaman 2.97 dolar fiyat tavanını test etmeye çalışabilir. ADA‘nın teknikleri olumlu fiyat eylemine işaret etti.

Cardano

Alım baskısı yukarı yönlü baskı nedeniyle yarı çizginin üzerinde durdu. Ek olarak Awesome Oscillator, olumlu bir fiyat eylemine işaret eden yeşil sinyal çubukları gösterdi. Boğa geçişlerinden sonra MACD histogramında yeşil çubuklar gözlendi.

Geri çekilme durumunda ADA 2.97 dolar direnç seviyesinden reddedilebilir ve sırasıyla 2.66 ve 2.39 dolar destek seviyelerini hedefleyebilir.

UNI/USDT Fiyat Analizi

Uniswap 27 dolar seviyelerinden işlem görüyor ve son 24 saat içinde %4.5 kazanç kaydetti. Altcoin daha fazla yukarı yönlü hareket ile 28.26 dolar direnç seviyesini aşabilir. Yükselişin devamının gelmesi durumunda UNI için hedef 31.2 dolar direnç seviyesi olacaktır.

uni-08.28

UNI göstergeleri bir yükseliş trendi ile pozitif sinyaller verdi. Göreceli Güç Endeksi’nin boğa bölgesi içindeki 50 seviyesinin üzerinde olmasıyla alım baskısı toparlandı.

MACD, UNI’nin olumlu fiyat eylemine uygun olarak histogramında yeşil çubuklar belirtti. Ancak Bollinger Bandları, UNI’nin sınırlı bir fiyat aralığında sırasıyla 28.26 ve 25.47 dolar seviyeleri arasında hareket edebileceği anlamına gelen daralmayı resmetti. Ek olarak aşağı yönlü fiyat dalgalanmalarında ise altcoin 25.47 dolar ve 22.71 dolar destek seviyelerinden tepki alabilir.

MATIC/USDT Fiyat Analizi

MATIC dünden bu yana %5,4’lük bir artış yaşadı. Altcoin yazının yazıldığı sırada 1.45 dolar seviyelerinden ve 1.53 dolarlık direncinin yakınında işlem görüyor.

Altcoinin 1.72 dolar direnç seviyesini yeniden test edebilmesi için, MATIC’in bir sonraki işlem seanslarında 1.53 dolar seviyesinin üzerinde sürdürülebilir kapanışlar yapması gerekiyor. 4 saatlik grafikte MACD histogramında yeşil çubuklar gözlendi. Ancak son işlem oturumlarında çubuklar kısalmaya başladılar.

Matic-08.28

Göreceli Güç Endeksi 50 seviyesinin altına, ayı bölgesine yakın seviyelerde bulunuyor. Ek olarak Chaikin Para Akışı orta çizginin altında görüldüğü için sermaye girişleri de düşük kaldı. Ancak aşağı yönlü hareketlerde MATIC için sırasıyla 1.38 ve 1.28 dolar seviyeleri destek seviyeleri olacaktır.

Genel kripto para piyasası Bitcoin öncülüğünde hareket ediyor. Bu yüzden yatırımcıların Bitcoin’in fiyat hareketlerini de takip etmeleri önemlidir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster