Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriBTC, ETH, UNI, LINK Analizi 9 Ağustos 2021

  BTC, ETH, UNI, LINK Analizi 9 Ağustos 2021

  -

  Kripto para piyasası Bitcoin’in son günlerdeki dalgalanmalarıyla sert hareket ediyor. Bitcoin 45.000 dolar seviyesini reddederek altcoinlerin çoğunu aşağı çekti. Ek olarak UNI ve LINK önemli günlük kayıplar kaydetti. Ayrıca UNI 26 dolar destek hattının altında kırıldı. Ek olarak LINK ise  21.54 dolarda ki önemli destek hattına yaklaştı. Takip edilmesi gereken destek ve direnç bölgeleri ile göstergeler neyi işaret ediyor inceleyelim.

  BTC/USDT Fiyat Analizi

  Bitcoin 45.500 dolar seviyesinde dirençle karşılaştıktan sonra geri çekilerek 43.948 dolar seviyelerine geriledi. Ancak yazım sırasında yükseliş kaydederek 45.500 seviyelerinden işlem görüyor. Bitcoin için ilk kritik destek bölgesi 42.770 dolar seviyelerinde bulunuyor.

  BITCOIN0908
  Bitcoin 4 saatlik grafiği

  Teknikler, Göreceli Güç Endeksi’ndeki aşırı alım bölgesinden gelen düşüşle kanıtlanan alım basıncındaki düşüşe işaret etti. Ancak gösterge hala boğa bölgesindeydi. Müthiş Osilatör, ayı gücü ve satın alma baskısında bir azalma olduğunu belirten kırmızı sinyal çubuklarını yakıp söndü.

  ETH/USDT Fiyat Analizi

  Ethereum fiyatı 2.900 dolar seviyesi yakınında destek buldu. ETH yeni bir artışa başladı ve 3.000 doların üzerine tırmandı.

  Fiyat şu anda hız kazanıyor ve 3.150 doların üzerindeki seviyelere doğru yükselebilir. Eğer 3.200 dolar bölgesi aşılırsa boğaların bir sonraki durağı 3.350 dolar seviyesine yakın olabilir.

  ethereum0809-1
  En büyük ikinci kripto para hard fork sonrası yükselişe geçmişti

  Aşağı yönlü dalgalanmalarda ise ilk destek seviyesi 3.040 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bir sonraki büyük destek, fiyatın 2.900 dolar bölgesini yeniden ziyaret edebileceği 3.000 dolar seviyesine yakın bir seviyede bulunuyor.

  UNI/USDT Fiyat Analizi

  UNI, Bitcoin’deki geri çekilmeyle birlikte kritik destek seviyesi olan 26 dolar seviyesinin altına sarkmıştı. Fakat gün içinde lider kripto para birimin yükselişi ile kayıpları telafi etti. Kripto para için kritik destek seviyeleri sırasıyla 23.51 dolar ve 20.92 dolar seviyesinde bulunuyor.

  uni0809
  Unıswap 4 saatlik grafiği

  Bitcoin’deki dalgalanmalar altcoinler de sert hareketlere sebep olurken UNI için yükselen trendin altına düşmek kripto parayı destek seviyelerine düşürebilir.

  LINK/USDT Fiyat Analizi

  Bitcoin’deki düzelmeyi takip eden bir diğer kripto para ise LINK idi. Ancak yaklaşık olarak %10 değer kaybı yaşayan LINK kayıpları telafi ederek kritik direnç seviyesi 25 dolar seviyelerine tekrar yükseldi.

  LINK08.09
  LINK 4 saatlik grafiği

  LINK, aşağı yönlü dalgalanmalarda bir sonraki destek seviyesi olan 21.5 dolar seviyelerine inebilir. Ayrıca LINK’in 19.17 dolar seviyesinde ki kritik destek bölgesinin altına düşmesi LINK için kötü senaryoları aktif hale getirebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler