Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriBitcoin Fiyatı Hedefi Neresi? Yeni Bir Yükseliş Trendi Bizleri Bekliyor mu?

  Bitcoin Fiyatı Hedefi Neresi? Yeni Bir Yükseliş Trendi Bizleri Bekliyor mu?

  -

  Bitcoin’in hedefi ne? Yukarı mı, Aşağı mı? Yeni Bir Yükseliş Trendi Bizleri Bekliyor mu? Tüm bu soruların yanıtı’nı aşağıda sizlere vermeye çalıştım.

  Bitcoin ve Kripto Paralar Ne Olacak?

  Bitcoin ve Bitcoin’i takip eden altcoinler dün gece uzun zaman sonra en yüksek seviyelerini gördükten sonra düşüşe geçtiler.
  Şuana kadar önlerine gelen tüm destekleri reddererek, aşağı doğru ivmelenmeye devam ediyorlar.
  Bunlardan bazıları;

  • Bitcoin (BTC) %4,93
  • Ethereum (ETH) %6,32
  • Binance Coin (BNB) %5,21
  • ChainLink (LINK) %8,56
  • DogeCoin (DOGE) %5,72
   (24 saat)

  Yukarıdaki veriler 24 saatlik Değer kayıplarının oranıdır.

  bitcoinanaliz

  4 Saatlik Bitcoin Grafiği

  Şuan için başta Bitcoin olmak üzere tüm tabloları incelediğimizde RSI ve Hacimlerinde düşüş olduğunu ve bu düşüşün kaynağının bu olduğu kanaatindeyim.
  Bu düşüş panik edilecek bir düşüş olmayabilir, daha yüksek bir ralli amacı taşıyor olabilir.
  Şuan için Bitcoin’in en büyük desteği 43,800$ bu destekten güç alabilirse; tekrardan yukarıya doğru hızlı bir çıkışı mümkün, lakin her senaryoda hem iyiyi hem kötüyü düşünmemiz gerekiyor.
  Bitcoin 43,800$ bantlarında tutunamaz ise; en yakın desteği 42,200$ olacaktır. Yatırımcıların büyük bir çoğunluğu, bu düşüşün göstermelik olduğu ve büyük bir Boğa sezonunun hazırlayıcısı olduğunu açıklasalarda; yatırımcıların aklındaki soru işaretleri tam anlamıyla yok edilmiş değil.

  Nisan ayında tüm coinler max zirvelerini gördükten sonra büyük bir düşüş trendine girmişlerdi, 2 haftadan beri yeni yeni toparlanma ve yükseliş trendine girmeye çalışan coinlerin yükselişlerinin hemen ardından yaptıkları sert düşüşler yatırımcıları korkutuyor.
  Lakin şuan için telaş edilmemesi gerektiğinde hem fikir olabiliriz, Bitcoin başta olmak üzere 40,000$ seviyelerinin altına düşmeyeceği düşünülüyor.

  Sonuç olarak; Bitcoin yukarı ivmelenmeye devam ederse ilk hedefi 47,000$ diyebiliriz, Lakin aşağı doğru düşüşünü sürdürürse 42,000$ kadar gerileme ihtimali mevcut.

  Sizler Bitcoin’in bu inişli çıkışlı hareketleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar kısmında bize belirtebilirsiniz.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Ahmetcan Sünter
  Ahmetcan Sünterhttp://www.coinotag.com
  Küçüklüğümden beri her türlü yeni teknolojik gelişmeye açık bir insan olarak yaşadım. Bunun bir adımı olarak kripto paralar ile ilgilenmeye başladım 2020 yılından beri profesyonel olarak takip edip analiz yapıyorum. Buradaki amacım ise, okuyucularımı kripto para sektörü hakkında bilgilendirmek.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyatında Düşüş Devam Edecek mi? Kritik Destek ve Direnç Seviyeleri

  Ethereum fiyatı, 1.900 dolar direncinden aşağı yönlü hareket ediyor. ETH, 1.800 dolar desteğinin net bir şekilde altına düşerse ciddi bir düşüş yaşayabilir.

  Bitcoin Fiyatında 27 Bin Dolar Üzerine Dönüş için Gereken Şartlar Nedir?

  Bitcoin fiyatı 27.400 dolar direncinden aşağı doğru düzeltme yapıyor. BTC, 26.600 dolar direnç bölgesini aşmayı başarabilirse yeni bir yükselişe başlayabilir.

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler