Bitcoin Fiyatı Hedefi Neresi? Yeni Bir Yükseliş Trendi Bizleri Bekliyor mu?

bitcoin-10

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin’in hedefi ne? Yukarı mı, Aşağı mı? Yeni Bir Yükseliş Trendi Bizleri Bekliyor mu? Tüm bu soruların yanıtı’nı aşağıda sizlere vermeye çalıştım.

Bitcoin ve Kripto Paralar Ne Olacak?

Bitcoin ve Bitcoin’i takip eden altcoinler dün gece uzun zaman sonra en yüksek seviyelerini gördükten sonra düşüşe geçtiler.
Şuana kadar önlerine gelen tüm destekleri reddererek, aşağı doğru ivmelenmeye devam ediyorlar.
Bunlardan bazıları;

  • Bitcoin (BTC) %4,93
  • Ethereum (ETH) %6,32
  • Binance Coin (BNB) %5,21
  • ChainLink (LINK) %8,56
  • DogeCoin (DOGE) %5,72
    (24 saat)

Yukarıdaki veriler 24 saatlik Değer kayıplarının oranıdır.

bitcoinanaliz

4 Saatlik Bitcoin Grafiği

Şuan için başta Bitcoin olmak üzere tüm tabloları incelediğimizde RSI ve Hacimlerinde düşüş olduğunu ve bu düşüşün kaynağının bu olduğu kanaatindeyim.
Bu düşüş panik edilecek bir düşüş olmayabilir, daha yüksek bir ralli amacı taşıyor olabilir.
Şuan için Bitcoin’in en büyük desteği 43,800$ bu destekten güç alabilirse; tekrardan yukarıya doğru hızlı bir çıkışı mümkün, lakin her senaryoda hem iyiyi hem kötüyü düşünmemiz gerekiyor.
Bitcoin 43,800$ bantlarında tutunamaz ise; en yakın desteği 42,200$ olacaktır. Yatırımcıların büyük bir çoğunluğu, bu düşüşün göstermelik olduğu ve büyük bir Boğa sezonunun hazırlayıcısı olduğunu açıklasalarda; yatırımcıların aklındaki soru işaretleri tam anlamıyla yok edilmiş değil.

Nisan ayında tüm coinler max zirvelerini gördükten sonra büyük bir düşüş trendine girmişlerdi, 2 haftadan beri yeni yeni toparlanma ve yükseliş trendine girmeye çalışan coinlerin yükselişlerinin hemen ardından yaptıkları sert düşüşler yatırımcıları korkutuyor.
Lakin şuan için telaş edilmemesi gerektiğinde hem fikir olabiliriz, Bitcoin başta olmak üzere 40,000$ seviyelerinin altına düşmeyeceği düşünülüyor.

Sonuç olarak; Bitcoin yukarı ivmelenmeye devam ederse ilk hedefi 47,000$ diyebiliriz, Lakin aşağı doğru düşüşünü sürdürürse 42,000$ kadar gerileme ihtimali mevcut.

Sizler Bitcoin’in bu inişli çıkışlı hareketleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar kısmında bize belirtebilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster