Ana SayfaKripto Para AnalizleriBitcoin İçin Düşüş Başlıyor Mu? Önemli Fiyat Analizi!

Bitcoin İçin Düşüş Başlıyor Mu? Önemli Fiyat Analizi!

-

Bitcoin ve kripto paralarda volatil hareketler devam ediyor. Ocak ayından itibaren %45 yükseliş hareketi gerçekleştiren Bitcoin, dün yaşanan düşüş ile birlikte 20.490$ seviyelerine kadar düşüş yaşadı.

Bitcoin Yükselişe Devam Edecek Mi?

Bitcoin dün %5’den fazla düşüş yaşayarak, 23.800$ seviyelerinden 22.485$ seviyelerine kadar düşüş yaşadı. Bitcoin yazı sırasında 22.879$ seviyelerinde hareket ediyor.

Bitcoin’in önemli destek ve direnç seviyelerini incelediğimizde, en yakın önemli destek bölgesinin 20.500$ seviyelerinde olduğu görülüyor. (Bknz: Bitcoin Fiyatı Nasıl Yükselir?)

Bitcoin, 20.500$ fiyat seviyesinin üzerinde kaldığı sürece yükseliş hareketini 25.000$ fiyat seviyelerine kadar devam ettirebilir. Bitcoin 20.500$ seviyesinin altında günlük mum kapanışları gerçekleştirmesi halinde düşüş hareketini ilk etapta 19.200$ seviyelerine kadar devam ettirebilir.

Bitcoin’in Takip Edilmesi Gereken Destek Seviyeleri!

Bitcoin’in 4 saatlik zaman diliminde daha önceki BTC analizimizde belirttiğimiz fiyat hareketini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Bitcoin’in 4 saatlik önemli destek bölgelerini incelediğimizde, en yakın destek bölgesinin 22.200$ olduğunu görüyoruz. Bitcoin 4 saatlik grafikte yatay hareketini sürdürmeye devam ediyor. (Bknz: Bitcoin’in Kurucusu Kimdir?)

Bitcoin, 22.200$ fiyat seviyesinin altında 4 saatlik mum kapanışları gerçekleştirmesi halinde düşüş hareketini 20.500$ seviyelerine kadar devam ettirebilir.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Afrika, ABD Doları Krizine Alternatif Olarak Bitcoin’i Benimsiyor

Birçok Afrika ülkesi, devam eden ABD doları krizinin olumsuz etkileriyle mücadele ederken, alternatif bir para birimi olarak Bitcoin'i benimsemeye yönelik artan bir ilgi var. Bu dijital para biriminin, Afrika'nın 86 milyar dolarlık bankacılık sektörünü devrimleştirmesi potansiyeli, finans sektöründeki önemli oyuncular arasında tartışma konusu oldu.

Bugün Kripto Para Piyasası Neden Yükseliyor?

Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) büyük bir artıştan sonra durdu. Bitcoin (BTC) nötr bir haftalık mum çubuğu oluşturdu. Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) ve Bitcoin (BTC) fiyat...

Silicon Valley Bank Alıcı Buldu, First Citizens Bank Devraldı!

Amerika Birleşik Devletleri Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC), First Citizens Bank & Trust Co.'nun Silicon Valley Bank'ın mevduatlarını ve yükümlülüklerini satın alacağını duyurdu.

Nasdaq, Kripto Saklama Hizmetlerinin İkinci Çeyrekte Başlatılmasını Hedefliyor

Nasdaq Inc, kripto saklama hizmetlerine odaklanmaya devam ediyor ve ikinci çeyreğin sonunda başlatması bekleniyor.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler