Bitcoin için 2021 Fiyat Tahmini! 2.8 Milyar Yöneten Firma Açıkladı!

Pantera

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin yatırımları ile tanınan Amerikan yatırım fonu sene sonu fiyat tahminlerini güncelledi. Ağustos ayı için yaptığı analizleri tutmayan ünlü CEO Dan Morehead analizlerini güncelledi.

Eski Analizleri Başarılı Olmamıştı

Bitcoin

Bitcoin’in (BTC) Ağustos ayına kadar 115.000 dolar’a ulaşabileceğine dair daha önceki tahminlerin gerçekleşmemişti. Pantera Capital CEO’su ve Kurucusu Dan Morehead, bu yıl için tahmini fiyat etiketini düşürdü. Ethereum’un (ETH) BTC’den daha iyi performans göstermeye devam edeceğini söyledi.

Morehead, verdiği bir demeçte, Bitcoin’in yılı 80.000 ABD Doları ile 90.000 ABD Doları arasında bir fiyatla kapatabileceğini belirtti. Fiyatın bir yıl içinde 120.000 ABD Doları seviyesinin üzerine çıkabileceğininden de bahsetti ve ekledi. Artan ana akım tarafından taşınan önümüzdeki on yılda coin başına 700.000 ABD. Dolarına ulaşabileceğini de sözlerine ekledi.

Bitcoin için Genel Tahminleri 100 bin Dolar

Bitcoin

Mart ayında, BTC 55.700 doalr seviyesindeyken CEO, BTC’nin firmasının Ağustos ayında 115.000 dolara ulaşacağı tahmin etti. Açıklamada programının “önünde” olduğunu söyledi. Bu arada, Mayıs ayında, o ay piyasada keskin bir düzeltme yapmadan önce. Morehead, ekoloji ile ilgili endişelere rağmen BTC’nin bu yıl iki katına çıkabileceğini ve 100.000 doları aşabileceğini tahmin etti.

Ve Haziran ayında CEO, yatırımcıların dürtüye karşı çıkmaları. Piyasa trendin altındayken bitcoin satın almaları gerektiğini söyledi. Böylece önceki on bir yılın sadece beşte biri için bu fiyat seviyesinde veya altında olması gerçeğinden faydalanması gerektiğini savundu. Bitcoin o sırada 40.300 dolar seviyesindeydi.

Pantera Capital 2.8 Milyar Dolar Yönetiyor!

Bitcoin

Bugün, 09:39 UTC’de, BTC 38.598 Dolar’dan işlem görüyor. Bir günde %2’den fazla düşüşle haftalık kazançlarını %4’ün altına indirdi. Fiyat bir ayda %11 arttı.

Morehead, blok zinciri ile ilgili varlıklarda 2,8 milyar ABD dolarını yöneten Pantera Capital’in fonlarının. Perakende yatırımcılardan daha az “momentum” odaklı. Mevcut fiyatları bir satın alma fırsatı olarak gören kurumsal yatırımcıları cezbettiğini söyledi.

Bitcoin ve Ethereum ile Yakından İlgileniyorlar

Ethereum ETH

Ayrıca BTC ve Ethereum’u (ETH), daha genç bir kripto para olduğu göz önüne alıyor. İkincisinin öncekinden daha çok konuşulması anlamında karşılaştırdı. Bununla birlikte Morehead, yaklaşmakta olan Londra yükseltmesi. Ethereum 2.0’ın piyasaya sürülmesi gibi yaklaşan teknik iyileştirmelerin yanı sıra. Ethereum’un merkezi olmayan finansta (DeFi) kullanımı, madeni paranın “Bitcoin’den daha iyi performans göstermeye devam etmesine” yardımcı olacağını da öne sürdü.

Bir fiyat tahmini sağlamadan, “Zenginliği depolamak isteyen, bunu sadece Bitcoin yerine Ethereumda yapan bir geçiş göreceksiniz” dedi.

ETH, bir günde %3’ten fazla düştükten sonra şu anda 2.496 USD’de işlem görüyor. Bir hafta ve bir ayda yaklaşık %12 arttı.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster