Diğer

  Bitcoin, Ethereum, XRP, ADA, LTC, DOGE Fiyat Analizi

  Bitcoin fiyatı 45.000 dolar destek bölgesinin üzerinde bir aralıkta sıkışmış durumda bulunuyor. BTC 46.500 dolar üzerinde güçlü bir satış baskısı ile karşı karşıya gibi görünüyor. Lider kripto para birimi yazım sırasında  45.000 seviyelerinden işlem görüyor.

  Ek olarak çoğu büyük altcoin de kazançları düzeltiyor. ETH 3,250 doların üzerine çıktı. Lider altcoin yazım sırasında 3,150 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Fakat XRP daha iyi performans gösterdi ve tekrar aşağı düzeltmeden önce 1 dolar direnç bölgesinin üzerine çıktı.

  Bitcoin İvme Kaybetti!

  Geçtiğimiz iki gün içinde Bitcoin fiyatı 46.500 doların üzerinde güç kazanmak için birkaç girişimde bulundu. Ancak başarılı olamadı. BTC şu anda 46.000 dolar bölgesinin altındaki kazançları konsolide ediyor.

  bitcoin-08.12
  Bitcoin günlük grafiği

  Ana destek 45.000 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin altında daha büyük bir aşağı yönlü düzeltme riski vardır. Ayrıca RSI’daki uyumsuzluk düzeltme riskini gösteriyor. İyi tarafından bakarsak ilk önemli direnç 46,500 dolar seviyelerinde bulunuyor. 46.500 doların üzerinde bir kapanış muhtemelen daha güçlü bir ralli şansını artırabilir.

  Ethereum Bitcoin’i Takip Ediyor

  Ethereum fiyatı geçtiğimiz günlerde 3.250 USD direncini kırmıştı. ETH, 3.150 doların altında düzeltmeden önce 3.275 dolar bölgesini test etti. Lider altcoin için ilk büyük direnç 3.350 dolar seviyelerinde bulunuyor. Aşağı yönlü sarkmalarda ise ilk büyük destek 3.100 dolar seviyelerinde bulunuyor.

  ethereum-08.12
  Ethereum günlük grafiği

  Ek olarak Ethereum için yukarı hedeflerinden bir tanesi de formasyon hedefidir. Ancak W formasyonu hedefi 4.000 dolar seviyelerini işaret etse de Bitcoin’ deki sert hareketler buna izin vermeyebilir.

  Major Altcoinler Yatırımcılarını Sevindirdi!

  Cardano 1.75 dolar direncinin üzerinde kazançlarını koruyor. Altcoin 1.80 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Anlık direnç 1.90 dolar seviyesinde bulunuyor. Yukarı yönlü sert hareketlerde ana direnç şu anda 2.00 dolar seviyesinde bulunuyor. Altcoin aşağı tarafta ise 1.75 dolar ve 1.70 dolar seviyelerinde destek bulabilir.

  Litecoin 170 dolar direncinin üzerinde güç kazandı. Hatta 180 dolar direncini test etti ve şu anda kazançları pekiştiriyor. Aşağı tarafta ise fiyat 172 dolar ve 170 dolar seviyeleri yakınında destek bulabilir. Boğaların bu haftaki ana hedefi 200 dolar olabilir.

  Dogecoin 0.250 dolar ve 0.265 dolar direnç seviyelerinin üzerinde istikrarlı bir yükselişle başladı. Şu anda 0.280 doların altındaki kazançlarını düzeltiyor. Altcoin yukarı yönlü hareketine devam ederse fiyat 0.335 dolar direncine doğru çıkabilir.

  XRP fiyatı 0.85 dolar direncinin üzerinde güçlü bir ralliye başladı. XRP neredeyse %14 yükseldi. Hatta USD 1.0 direnç bölgesini geçti. Ek olarak aşağı yönlü bir düzeltme olursa boğalar 0.920 dolar ve 0.880 dolar seviyelerindeki desteği koruyabilirler.

   

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Bitcoin Yarılanması Sonrası Dönem Başladı: Altcoin Rallisi Beklentisiyle Hakimiyet İstikrar Kazanıyor

  Bitcoin'in son yarılanmasının ardından ortaya çıkabilecek altcoin başarısının temellerini oluşturabilecek kripto para piyasasının değişen dinamiklerini keşfedin.

  Bitcoin İşlem Ücretleri Rekor Seviyelere Ulaştı, Ethereum’u Geçti – Ordinaller BTC Güvenliğini Artırabilir mi?

  Bitcoin işlem ücretlerinin nasıl hızla yükseldiğini, Ordinallerin bu trenddeki rolünü ve Bitcoin'in güvenlik modeli üzerindeki olası etkilerini keşfedin.

  Bitcoin Halving’i Piyasada Volatiliteyi Tetikledi: Talep Artışı Madencilerin Zorluklarıyla Buluşuyor

  Halving sonrası Bitcoin'in izleyeceği yolu etkileyen temel faktörleri keşfedin. Arz şoku potansiyeli, ETF'lerin rolü ve madencilerin karşılaştığı zorluklar hakkında uzman görüşleri edinin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?