Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriBitcoin, Ethereum, XRP, ADA, LTC, DOGE Fiyat Analizi

  Bitcoin, Ethereum, XRP, ADA, LTC, DOGE Fiyat Analizi

  -

  Bitcoin fiyatı 45.000 dolar destek bölgesinin üzerinde bir aralıkta sıkışmış durumda bulunuyor. BTC 46.500 dolar üzerinde güçlü bir satış baskısı ile karşı karşıya gibi görünüyor. Lider kripto para birimi yazım sırasında  45.000 seviyelerinden işlem görüyor.

  Ek olarak çoğu büyük altcoin de kazançları düzeltiyor. ETH 3,250 doların üzerine çıktı. Lider altcoin yazım sırasında 3,150 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Fakat XRP daha iyi performans gösterdi ve tekrar aşağı düzeltmeden önce 1 dolar direnç bölgesinin üzerine çıktı.

  Bitcoin İvme Kaybetti!

  Geçtiğimiz iki gün içinde Bitcoin fiyatı 46.500 doların üzerinde güç kazanmak için birkaç girişimde bulundu. Ancak başarılı olamadı. BTC şu anda 46.000 dolar bölgesinin altındaki kazançları konsolide ediyor.

  bitcoin-08.12
  Bitcoin günlük grafiği

  Ana destek 45.000 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin altında daha büyük bir aşağı yönlü düzeltme riski vardır. Ayrıca RSI’daki uyumsuzluk düzeltme riskini gösteriyor. İyi tarafından bakarsak ilk önemli direnç 46,500 dolar seviyelerinde bulunuyor. 46.500 doların üzerinde bir kapanış muhtemelen daha güçlü bir ralli şansını artırabilir.

  Ethereum Bitcoin’i Takip Ediyor

  Ethereum fiyatı geçtiğimiz günlerde 3.250 USD direncini kırmıştı. ETH, 3.150 doların altında düzeltmeden önce 3.275 dolar bölgesini test etti. Lider altcoin için ilk büyük direnç 3.350 dolar seviyelerinde bulunuyor. Aşağı yönlü sarkmalarda ise ilk büyük destek 3.100 dolar seviyelerinde bulunuyor.

  ethereum-08.12
  Ethereum günlük grafiği

  Ek olarak Ethereum için yukarı hedeflerinden bir tanesi de formasyon hedefidir. Ancak W formasyonu hedefi 4.000 dolar seviyelerini işaret etse de Bitcoin’ deki sert hareketler buna izin vermeyebilir.

  Major Altcoinler Yatırımcılarını Sevindirdi!

  Cardano 1.75 dolar direncinin üzerinde kazançlarını koruyor. Altcoin 1.80 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Anlık direnç 1.90 dolar seviyesinde bulunuyor. Yukarı yönlü sert hareketlerde ana direnç şu anda 2.00 dolar seviyesinde bulunuyor. Altcoin aşağı tarafta ise 1.75 dolar ve 1.70 dolar seviyelerinde destek bulabilir.

  Litecoin 170 dolar direncinin üzerinde güç kazandı. Hatta 180 dolar direncini test etti ve şu anda kazançları pekiştiriyor. Aşağı tarafta ise fiyat 172 dolar ve 170 dolar seviyeleri yakınında destek bulabilir. Boğaların bu haftaki ana hedefi 200 dolar olabilir.

  Dogecoin 0.250 dolar ve 0.265 dolar direnç seviyelerinin üzerinde istikrarlı bir yükselişle başladı. Şu anda 0.280 doların altındaki kazançlarını düzeltiyor. Altcoin yukarı yönlü hareketine devam ederse fiyat 0.335 dolar direncine doğru çıkabilir.

  XRP fiyatı 0.85 dolar direncinin üzerinde güçlü bir ralliye başladı. XRP neredeyse %14 yükseldi. Hatta USD 1.0 direnç bölgesini geçti. Ek olarak aşağı yönlü bir düzeltme olursa boğalar 0.920 dolar ve 0.880 dolar seviyelerindeki desteği koruyabilirler.

   

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler