Bitcoin 2021 Sonuna Kadar 100.000 Dolar Olabilir mi?

bitcoin-15

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin için yüksek seviye hedefleri bir çok yatırımcı tarafından paylaşılmaya başlandı. Bu sefer de teknik analiz şirketi bir açıklamada bulundu.

Teknik analiz şirketi Northstar Badcharts’ın kurucu ortağı Kevin Wadsworth, mevcut kripto para boğa piyasasının yıl sonundan önce sonuçlanacağını söyledi. Ek olarak Bitcoin’in 100.000 dolar civarında bir fiyata ulaşacağını belirtti. Üst düzey yönetici ayrıca birincil dijital varlığın USDT değerinin 2025’te 1 milyon doları aşabileceğini belirtti.

Kripto Para Piyasasına Yönelik İyimser Tahmin!

Wadsworth, Bitcoin ve genel olarak kripto para sektörü hakkında iyimser bir tahmin paylaştı. Bu tahmin şirketinin grafik incelemelerine dayanıyor. Tahminde dijital varlık piyasasının mevcut boğa koşusunun önümüzdeki birkaç ay içinde zirveye ulaşacağını belirtti. Yönetici şu açıklamayı yaptı:

“Kripto boğa piyasasının muhtemelen yıl sonundan önce sonuçlanacağını düşünüyorum.”

Wadsworth lider kriptonun fiyatının eylül, ekim ve muhtemelen kasım ayında da yükselişine devam edeceğini düşünüyor. Öyle ki Bitcoin’in bu aylarda 100.000 dolara kadar tırmanmasını bekliyor. Böylelikle de Ethereum gibi önde gelen altcoinler için de 3-4 kat fiyat dalgalanmaları oldukça mümkün olabileceğini belirtti.

“Bitcoin için hedefim 100.000 dolara yakın bir yerde. Bunun üstündeki her şey büyük bir bonustur. 100.000 dolara çıkarsak, altcoinlerin üçe ve dörde katlamasını bekliyorum.”

bitcoin-analiz-1

Bitcoin’in fiyatının 100.000 dolarlık seviyeye ulaşacağını öngören analistlerin sayısı artmaya devam ediyor.

En büyük BTC yatırımcılarından biri olan Peter Schiff’in bile lider kripto varlığın böyle bir fiyat seviyesine tırmanabileceğine inandığını belirtmek gerekir. Konuyla ilgili olumsuz tutumunu sürdürmesine rağmen, ekonomist BTC’yi ilk duyduğu 2011 yılında satın almamanın “keskin bir hata” olduğunu itiraf etti.

Bitcoin 1 Milyon Dolara Ne Zaman Ulaşacak?

Şirketin analizine dayanarak, Kevin Wadsworth birincil kripto para için daha da iyimser bir gelecek çizdi. Bu iyimser gelece, Bitcoin’in değerini dört yıl içinde 1.000.000 dolara yükseleceğiydi. Yatırımcılar ayrıca Northstar & Badcharts’ın analizinin bu tür fiyat olaylarını tahmin ederken %90-95 başarı oranına sahip olduğunu garanti etti. Yönetici şu açıklamayı yaptı:

“Muhtemelen BTC’de 2025 civarında 1 milyon dolarda seviyelerinde olacağız.”

Kısa vadeli fiyatla ilgili olarak, Wadsworth kendisini “keskin bir şekilde boğa” olarak tanımladı. Onun için 51.000 doların üzerine çıkmak çok önemli. Çünkü BTC bunu başaramazsa, bir kez daha ralliye başlamadan aşağıya doğru 25.000 dolar seviyesine gidebilir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster