Salı, Nisan 20, 2021

Binance Türk Yatırımcılarının Bitcoin Kullanımını Kolaylaştırmak İçin Yeni Bir Hizmet Sunuyor!

Binance Türk

Binance Türk yatırımcıları Visa kartları sayesinde Türk lirası ile kripto para alabilecekler.

Binance Türk kullanıcılarını mutlu edecek yeni bir haber geldi. Binance’in resmi sitesinde kullanıcıların Visa kartlarını Binance’e entegre ederek BTC, ETH, XRP ve BNB’leri Türk lirası ile satın alabileceği yönünde açıklama yapıldı. İlgili habere ek olarak Mastercard entegresinin de yakın bir zamanda hayata geçirileceği belirtildi.

Binance Türk Lirası İle Yapılan Yatırımları Önemsiyor!

Binance Türk Lirası ‘nın itibari bir para birimi olduğu ve farklı kripto para birimlerini temsil etmediğini belirten resmi açıklamasında, kullanıcıların depozit işlemi yapmalarına ihtiyaç duymadan kripto alımlarını bir dakikadan az bir sürede tamamlayabilecekleri ifade edildi.

Kullanıcılar Visa logolu kartlarını kullanmak için en başta “Buy Crypto” sayfasını ziyaret etmeli ve ardından karta yüklemek istedikleri Türk lirası miktarını belirleyerek “Kart ekle” seçeneğine tıklamalılar. Bu işlemle Visa kartlarını Binance’e entegre hale getiren kullanıcılar; BTC, XRP, ETH ve BNB vb. kripto para birimlerini direkt olarak Visa kartları aracılığıyla satın alabilecekler.

Türk Lirası ile ilgili sürekli bir yenilik yapan Binance’ın bir sonraki adımı ne olacak merak konusu.

Dev Borsanın Bir Önceki Hizmeti Türk Lirası İle Yapılan İşlem Çiftlerini Arttırmak Olmuştı!

Türk Lirası hakkında yaptığı ilk listelemesinde BNB, BUSD ve BTC işlem çiftlerini kullanıcılara sunmuştu. Daha önce Türkiye’ye ağırlık vereceğini duyuran Binance, bugün Türk lirasına üç işlem çifti daha ekledi. Artık Türk lirası ile

para birimleri doğrudan işlem görebilecek. Binance’ye üye olmak için tıklayabilirsiniz.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  USD
  TRY
  EUR

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺25.10
  THYAO.IS₺11.60
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺18.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺14.96