Salı, Ocak 26, 2021

Ripple Mahkeme Süreci XRP Fiyatına Olumlu Etki Edecek!

Ripple Mahkeme

Ripple’ın XRP’si yoğun bir mücadeleye girerek 0,25 ve 0,30 seviyelerini geri kazanmak için uğraşıyor. Analistlere göre XRP bu mücadelesinde kısa vadede başarılı olabilir. Ripple Mahkeme Süreci XRP Fiyatına Olumlu Etki Edecek gibi gözüküyor!

Ripple (XRP) için 0,30 Dolar Önemli Bir Direç

XRP’nin düşük seviyelerde kalmasına rağmen, bu kripto paranın savunucuları kripto endüstrisindeki en sadık topluluklardan biri olmaya devam ediyor. Bu yıl perakende yatırımcılar özellikle iyimser ve XRP’nin fiyatının önemli sonuçlar elde etmesini bekliyorlar. Bu süreçte Ripple Mahkeme süreci sürmeye devam ediyor ve fiyata etki ediyor.

Üçüncü en büyük kripto paranın fiyatı için en yakın hedef, psikolojik olarak önemli olan 0,30 dolar seviyesidir. Birçok trader şu anda XRP’nin bu yönde hareket ettiğini tahmin ediyor.

“XRP, 0,25 İle 0,28 Dolar Seviyesini Hedefliyor”

Popüler kripto para analisti “JOKER” Twitter’da, XRP fiyatlarının hem Elliot Dalga Teorisi hem de Yuvarlama Alt paterni açısından iyi göründüğüne inanıyor. Ayrıca analist, uzun vadeli düşüş trend’in sona erdiğini düşünüyor. Her iki analizde XRP’nin 0,25-0,28 dolar seviyesine hareket ettiğini gösteriyor. Ripple Mahkeme Süreci XRP Fiyatına nasıl etki edecek?

Yüzde 90’dan fazla değer kaybeden kripto para en yüksek seviyesine 5 Ocak 2018’de ulaşmış ve 3,50 dolar seviyelerine kadar çıkmıştı. CoinMarketCap’a göre yazım sırasında XRP 0,21 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

 “XRP’nin Fiyatı 2017’nin Fraktal Modelini Takip Ediyor Olabilir’”Ripple Mahkeme Süreci Fiyat Etkileri

LUD XRP, adlı analist kripto paranın, 2017’de 1 dolar seviyesinin üzerine çıkmasını sağlayan fraktal 4 saatlik bir zaman dilimini takip ettiğini göstermek için XRP/USD grafiğini takip ediyor. Grafiğe göre, trader şu anda XRP’nin hedefinin 0,26 dolar olduğunu gösteriyor.

Ripple Mahkeme Süreci Şirket İçin Bir Travma

15 Ocak’ta XRP’nin kaderini belirleyen bir mahkeme duruşması yapılacak. Bu duruşmada açılan dava, Ripple aleyhindeki önceki davanın devamı olacak. Ripple Mahkeme Süreci Şirket İçin Resmen Bir Travma!

XRP’nin resmi olarak menkul kıymet olarak kabul edilmesi talep ediliyor. Ripple Mahkeme sürencinde Yaklaşan duruşmada yargıç, XRP’nin gerçek doğasıyla ilgili iddiaların reddedilip reddedilmeyeceğine karar verecek.

coinotag.com‘dan Coin haberlerini Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Enes Başoğlu
  Enes Başoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde öğrenim gören Enes, Coin Otağ'ında yazarlık yapmasının yanı sıra, yatırımlarının ve trade işemlerini de başarılı bir şekilde yürütüyor. Özellikle son yıllarda, geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına doğru kayan ilgisi ve özverisi nedeniyle, bu alanda da çalışmalar gerçekleştiriyor. Enes Başoğlu'na mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.58
  THYAO.IS₺12.57
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺21.70
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.18