Diğer

  Binance Coin Fiyat Analizi: Boğa Formasyonu Çalışabilir mi?

  Bitcoin’in 50.000 dolarlık fiyat tavanını aşamaması nedeniyle, altcoin piyasası sakin bir hafta geçirdi. Solana ve Fantom gibi altcoinler ise yeni ATH’ler belirlediler. Binance Coin ise son zamanlardaki satış baskısı nedeniyle yatay konsolidasyon sağladı. Alçalan bir kanal, BNB’nin düşüşünün takip edilmesini sağladı. Ek olarak alçalan tepeler ve alçalan dipler gözlendi. Bu da altcoin için olumsuz bir tablo çizdi.

  Binance Coin (BNB)’de Boğa Formasyonu Çalışabilir mi?

  Binance Coin yazım sırasında son 24 saatte %4 artarak 480 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

  BNB’nin 518 dolar seviyelerinden düşmesinin ardından altcoin için yaklaşık 1 haftadır alçalan bir kanal yapısı mevcut. Bu gibi oluşumlar genellikle bir yükseliş öncesi gözlenir. Fakat yatırımcılar, bu yükselişin onaylanmasını beklemelidirler. Altcoin için 490 dolar seviyelerinin aşılması muhtemelen olumlu olacaktır.

  Binance-Coin-09.01

  Alçalan kanalın sonrasındaki beklenen yükseliş gelirse altcoin 540 dolar seviyelerini hedefleyebilir. Bu da yazım sırasındaki BNB’nin fiyatından %10’dan fazla bir yükselişi tanımlayacaktır.

  Alçalan kanalın üst eğilim çizgisinden aşağı yönlü bir tepki gelirse eğer bu hareket kısa vadeli satıcıları aktif hale getirecektir. Bu yüzden de altcoin için düşüşün derinleşmesi beklenebilir. Alçalan kanalın alt çizgisine temasın beklenmesi halinde hedef 437 dolar seviyeleri olacaktır.

  Binance Coin İçin Göstergelerde Son Durum Ne?

  Göreceli güç endeksinde önemli bir gelişme yaşandı. RSI’da da gözlenen alçalan kanal yapısı yazım sırasında bir kırılmaya uğradı. Bu RSI’ın yükselebileceği anlamına geliyordu. Böyle bir durumda piyasada alım baskısının artmasıyla fiyat toparlanmalarını bekleyebiliriz.

  Muhteşem Osilatör’de ise yarım çizginin altında yeşil çubuklar gözlendi. Bu da yarım çizginin üzerinde fiyatta yukarı yönlü bir geri dönüşün olabileceğini belirtti. Ek olarak Yönlü Hareket Endeksi’nde +DI ve -DI çizgileri arasında boğasal bir geçiş gözlendi.

  Binance Coin’in alçalan kanalının bir fiyat geri dönüşüne sebep olabileceği beklense de bunun için henüz erken olabilir. 24 saatlik işlem hacimlerine ve RSI’a dikkatlice bakılmalıdır. Çünkü bu, bir fiyat dalgalanması için daha fazla öngörü verecektir.

  Genel kripto para piyasası Bitcoin ve Ethereum öncülüğünde hareket etmeye devam ediyor. Bu yüzden yatırımcıların BTC ve ETH’nin fiyat hareketlerini dikkatlice takip etmeleri gereklidir.

  ethereum-3

  Bitcoin yazım sırasında 47.500 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ek olarak Ethereum ise 3.500 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyor.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Kripto Piyasası Borsalardaki Yükselişi Takip Ediyor: Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Öncülüğünde Yükseliş

  Kripto piyasası, geleneksel piyasalardaki iyimserlikle birlikte kayda değer bir yükseliş yaşıyor. S&P 500 ile korelasyon, Bitcoin ETF'lerinin rolü ve yükseliş eğilimine işaret eden teknik göstergeler hakkında detaylı bilgi edinin.

  Mt. Gox Ödeme Güncellemeleri: Bitcoin (BTC) ve Gerçek Para Ödemeleri Yakında

  Mt. Gox yetkili kuruluşu, Bitcoin ve gerçek para tazminatları için beklentileri yükselten ödeme takvimini güncelledi. Muhtemel ödeme tutarları, ödeme yöntemleri ve bunun alacaklılar için ne anlama geldiği hakkındaki en son gelişmeleri öğrenin.

  Bitcoin Halving Kripto İlgisini Yeniledi: Uzmanlar Fiyat Etkisi ve Sektör Büyümesi Üzerine Tartışıyor

  Bitcoin halving'in kripto para yatırımlarına bakışı nasıl şekillendirdiğini keşfedin. Olayın BTC fiyatı, sektörün büyümesi ve kod odaklı tasarımın rolü üzerindeki olası etkisine dair uzman görüşleri bu makalede.

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?