Binance Coin (BNB) Kritik Seviyelerde İşlem Görüyor!

analiz-5

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Genel olarak kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde inişli çıkışlı fiyat hareketleri sergiliyor. Binance Coin, son 10 gün içerisinde %9’luk bir artış yaşarken teknik ve fiyat yorum analizi ile hedef seviyelerin nereler olduğunu inceleyelim.

Binance Coin Önemli Destek ve Direnç Seviyeleri

Binance Coin-02.14-1

Binance Coin, analizimize başladığımız sırada 402 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Majör altcoinlerden olan BNB’nin yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 405.6 dolar direnç seviyesi olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde 506 dolarda bulunan direnç bölgesine doğru bir hareket yaşamamız muhtemel olacaktır. Bu kritik direnç bölgesi üzerinde istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde 658 dolar seviyelerine kadar bir yükselişin yaşanması muhtemel olacaktır.

BNB için ayıların satış baskısını arttırması ve marketin öncü para birimi Bitcoin‘in kritik 40.000 dolar destek seviyesinin altında sert düşüşler yaşaması halinde aşağı yönlü sert fiyat hareketlerini yaşaması imkan dahilindedir.

Binance Coin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye olan 336 dolar destek seviyesi olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin süregelmesi halinde 255 dolar destek seviyesini test etmesi muhtemel olacaktır.

Kısa Vadeli Önemli Seviyeler Nereler?

Binance Coin-02.14-2

4 saatlik grafikte incelendiğinde büyük yükselişlerin başlayabilmesi için kısa vadeli direnç ve düşen trend kırılımı gelmesi gerekmektedir.

BNB, 440-460 dolarlık direnç alanından red yiyerek düşüşe geçti. Binance Coin şu anda üzerinde kalması gereken 390-395 dolarlık alandaki desteği test ediyor, aksi takdirde daha fazla düşüş görebilmemiz muhtemel gözüküyor. Bir sonraki destek 360 dolarlık alan ve ana destek 330 dolarlık alan. BNB’nin yükseliş hareketi elde etmesi için 440 dolarda bulunan majör direnci kırması gerekiyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Beğeni Alan
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster