Binance Coin Analizi: BNB İçin Hedef Seviye Neresi?

analiz-2

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Binance Coin’in fiyat değişimi, daha geniş kripto para ekosisteminde gözlemlenebilir olarak konsolide kalmaya devam ediyor. Binance Coin şu anda 487 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Geçtiğimiz günlerde 519 dolar seviyelerine kadar yükselen altcoin son 24 saatte %1.5 düştü. Kripto para birimi, Binance borsasına yönelik artan baskılara büyük ölçüde direndi.

Binance’ye Artan Baskılar BNB’yi Negatif Etkilemedi!

Dünyadaki birçok hükümet Binance’in kıyılarında faaliyet göstermeye uygun olmadığını açıkladı. Bunlar arasında Kanada, İtalya, Japonya ve Hong Kong da yer alıyor. Daha önce Binance Markets Limited’in İngiltere’deki faaliyetlerini yasaklayan Birleşik Krallık Finansal Davranış Otoritesi (FCA), geçtiğimiz günlerde borsanın kendisinden talep ettiği tüm şartları yerine getirdiğine dair beyanda bulundu. Buna rağmen, borsanın İngiltere’de faaliyet göstermesi için hala izin verilmedi. Ancak bu izin BNB’nin fiyatını etkiledi.

Bu zorluklar BNB yatırımcıları ve sahipleri tarafından büyük ölçüde göz ardı edildi. Fiyat düşüşü beklentilerinin aksine, BNB geçtiğimiz ay istikrarlı bir yükselişi sürdürdü. ATH’si olan 690,93 dolara yeniden yükselebilmek için 519 dolarla 30 günün en yüksek seviyesine yükseldi.

Binance-Coin-08.28

BNB/USDT 500 dolar direnç seviyesinde sert bir retle karşılaştığı için altcoin düzeltme eğilimini sergiliyor. Ek olarak 9 günlük hareketli ortalama, MACD ve Göreceli Güç Endeksi (RSI) dahil olmak üzere üç teknik gösterge, boğalar ve ayılar arasındaki güç dengesinin bir göstergesi olarak yatay seyrediyor. BNB/USDT paritesindeki değişken eğilim alıcıların veya satıcıların lehine sonuçlanabilir.

Binance Coin Konsolide Durumda Bulunuyor

Satıcılar satış baskısını arttırabilirse fiyatları en son 23 Ağustos’ta gözlenen bir fiyat noktası olan 450 dolar destek seviyesinin altına sürükleyebilecek daha fazla fiyat yankısı görebiliriz. Piyasaya daha fazla alıcı girerse, 500 dolar direncini yeniden test edilebilir. Böyle bir durumda muhtemelen bir dalgalanmaya neden olacak ve olumlu bir ivme üretecektir.

Dikkat edilmesi gereken önemli seviyeler sırasıyla 450 dolar desteği ve 500 dolar direnç seviyesidir. BNB fiyatı kısa ve orta vadede bu iki nokta arasında konsolide olabilir. Her iki seviyeden birinin kırılımı, açgözlülük veya korku tarafından yönlendirilebilecek yepyeni bir reaksiyona yol açacaktır. Binance borsasının gücü ve küresel düzenleyici kıskaçlara tepkisi, fiyat hareketinin önümüzdeki günlerde ayıları mı yoksa boğaları mı tercih edeceği üzerinde belirleyici bir etkiye sahip olacak.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster