Kripto Para Borsası Binance’den Dikkat Çeken Açıklama!

Binance-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Ulusal düzeyde en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance aleyhlerine yapılan manipülasyonlara karşı twitter adresinden bir açıklama yayınladı. Borsa yaptığı açıklamada bu manipülasyonların netlik kazanması gerektiğini belirtti. Kripto para borsası Binance’ın açıklamaları şu şekilde:

”Aleyhimize yapılan piyasa manipülasyonu iddialarını öğrendikten sonra, bu kritik konuyla ilgili konumumuzu netleştirmek istiyoruz.”

”Binance hiçbir zaman kullanıcılarımıza karşı işlem yapmadı ve piyasayı manipüle etmedi ve asla yapmayacağız.”

binance

Binance Düzenleyicilerle İlişkilerini Güçlendiriyor

Borsa yaptığı açıklamada kullanıcıları için gerekli tedbirleri aldığını belirtti. Ayrıca sektörü daha da genişletebilmek için çeşitli düzenleyiciler ile ilişkilerine devam ettikleri belirtti. Bilindiği üzere Binance, hükümetlerin baskıları ile karşı karşıya kalıyor. Borsa bu baskılardan sıkılmış olacak ki geçtiğimiz günlerde belirli bir merkez için çalışmalarına başlayacaklarını belirtmişti.

Borsa tarafından yapılan açıklamanın devamı ise şu şekilde oldu:

”Binance, müşteri deneyimine ve ticaret bütünlüğüne büyük önem veriyor.”

”Sektörümüz düzenleyicilerle ilişkileri güçlendirirken, Binance çalışanlarının kimliğine bürünme de dahil olmak üzere daha az FUD Satıcısı ve kötü niyetli bireyler bekliyoruz.”

”Binance, çıkarlarını korumak için yasal işlem yapma hakkını saklı tutar ve topluluğumuzun güvenini koruyan sorumlu ihbarlardan memnuniyet duyar.”

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster