Bilinmeyen ve Merak Edilen Altcoin Analizleri: XEC, C98, XVS

analiz-17

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Altcoin piyasası lider kripto para Bitcoin öncülüğünde yükselişine devam ediyor. XEC son 24 saatte %30 artarak tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. C98 ise satış baskısıyla karşı karşıya bulunuyor. Ek olarak XVS için boğa üstünlüğü fiyat artışlarını sağlıyor.

XEC/USDT Fiyat Analizi

XEC yazım sırasında 0.000332 dolar seviyelerinden işlem görüyor. XEC bit kaç saat önce 0.0003846 dolara yükselerek ATH’sini yeniledi. Ek olarak altcoin son 1 haftada %250’den fazla fiyat artışı yaşadı. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde XEC için 0.00028 dolar desteği hedef haline gelebilir. Ardından bu seviyenin altındaki kapanışlar ile 0.00022 dolar desteği test edilebilir. XEC için 0.00022 dolar ana desteğinin altındaki kapanışlar altcoin için boğa momentumunun azaldığını ve piyasa üstünlüğünün ayılara geçtiğini gösterecektir.

Yukarı yönlü fiyat hareketlerinde altcoin için hedef 0.000435 dolar direnci olacaktır. Bu seviyenin aşılması ile 0.00065 dolar direnci test edilebilir.

XEC-Altcoin-09.04

Göreceli Güç Endeksi 70 seviyesinin üzerinde aşırı alım bölgesinde bulunuyor. Bu da piyasa üstünlüğünün boğalarda olduğu gösteriyor. Ek olarak MACD’de kısalan yeşil çubuklar gözleniyor. Bu da altcoin için ATH’den sonra bir düzeltme anlamına geliyor. Bollinger Bantları’nda mevcut olan genişleme altcoin için önümüzdeki işlem seanslarında volatilitenin yüksek olabileceğini gösteriyor.

C98/USDT Fiyat Analizi

Coin98; Ethereum, Binance Smart Chain, Solana, Avalanche ve Tron da dahil olmak üzere ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çeşitli blok zincirlerdeki varlıkları destekleyen çok zincirli bir likidite toplayıcısı olarak tanımlamaktadır.

C98 altcoinin son 24 saatte %2 artarak yazım sırasında 4.6 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ek olarak C98 yazım sırasında 4.55-4.70 dolar destek seviyesinde bulunuyor. Bu seviyenin altındaki kapanışlar altcoin için kısa vadeli yükseliş trendinin sonlandığını gösterecektir. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 4 dolarda bulunuyor. Bu seviyenin altındaki fiyat hareketleri 3.4 dolar seviyesinin test edilmesine neden olabilir.

Yukarı yönlü fiyat hareketlerinde altcoin için ilk hedef direnç bölgesi 5.3 dolarda bulunuyor. Bu seviyenin üzerindeki kapanışlar ile 6.5 dolar seviyeleri hedef haline gelecektir.

c98-09.04

Göreceli Güç Endeksi 50 seviyelerinde bulunuyor. Bu da piyasada herhangi bir ayı veya boğa üstünlüğünün olmadığını gösteriyor. Ek olarak MACD histogramında kırmızı çubuklar görülüyor. Bu da altcoin için satış baskısı anlamına geliyor. Ancak C98 için hacimlerin düşük olduğunu söylenebilir. Bu da altcoin için önümüzdeki işle seanslarında volatilitenin bir hayli düşük olabileceği anlamına geliyor.

XVS/USDT Altcoin Fiyat Analizi

Venus, yalnızca Binance Smart Chain (BSC) üzerinde kullanıma açılan algoritmik bir para piyasası ve stablecoin protokolü olarak tanımlanıyor.

Protokol, merkeziyetsiz finans ekosistemine erişiminde kolay kripto para kredileri ve borçlanma alternatifleri sunuyor. Kullanıcılar daha düşük işlem ücretleri ödeyerek, doğrudan krediye hızlı biçimde ulaşıyorlar. Bu özelliklere ek olarak XVS, kullanıcılarına saniyeler içinde talebe bağlı VAI stablecoin basma hakkı sunuyor. Bunun için Venus akıllı sözleşmesine en az yüzde 200 teminat göndermek gerekiyor.

XVS yazım sırasında 38.6 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ek olarak altcoin son 24 saatte %20’den fazla bir fiyat artışı yaşadı. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde 34 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin altındaki kapanışlar ile 30 dolar seviyeleri test edilebilir. Yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç 40 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin üzerindeki sürdürülebilir kapanışlar ile 50 dolar seviyeleri test edilebilir.

xvs-09.04-altcoin

Göreceli güç endeksi 70 seviyelerinin altında bulunuyor. RSI 70’in üzerine çıkabilirse aşırı alım baskısı ile fiyat artışları gözlenebilir. MACD’de kısalan yeşil çubukların ardından uzayan yeşil çubuklar gözlendi. Bu da alım baskısının kuvvetli olduğunu gösteriyor. Ek olarak Bollinger Bantlarındaki ayrışma önümüzdeki işlem seanslarında volatilitenin artabileceğini gösteriyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster