Diğer

  Bilinmeyen ve Merak Edilen Altcoin Analizleri: XEC, C98, XVS

  Altcoin piyasası lider kripto para Bitcoin öncülüğünde yükselişine devam ediyor. XEC son 24 saatte %30 artarak tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. C98 ise satış baskısıyla karşı karşıya bulunuyor. Ek olarak XVS için boğa üstünlüğü fiyat artışlarını sağlıyor.

  XEC/USDT Fiyat Analizi

  XEC yazım sırasında 0.000332 dolar seviyelerinden işlem görüyor. XEC bit kaç saat önce 0.0003846 dolara yükselerek ATH’sini yeniledi. Ek olarak altcoin son 1 haftada %250’den fazla fiyat artışı yaşadı. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde XEC için 0.00028 dolar desteği hedef haline gelebilir. Ardından bu seviyenin altındaki kapanışlar ile 0.00022 dolar desteği test edilebilir. XEC için 0.00022 dolar ana desteğinin altındaki kapanışlar altcoin için boğa momentumunun azaldığını ve piyasa üstünlüğünün ayılara geçtiğini gösterecektir.

  Yukarı yönlü fiyat hareketlerinde altcoin için hedef 0.000435 dolar direnci olacaktır. Bu seviyenin aşılması ile 0.00065 dolar direnci test edilebilir.

  XEC-Altcoin-09.04

  Göreceli Güç Endeksi 70 seviyesinin üzerinde aşırı alım bölgesinde bulunuyor. Bu da piyasa üstünlüğünün boğalarda olduğu gösteriyor. Ek olarak MACD’de kısalan yeşil çubuklar gözleniyor. Bu da altcoin için ATH’den sonra bir düzeltme anlamına geliyor. Bollinger Bantları’nda mevcut olan genişleme altcoin için önümüzdeki işlem seanslarında volatilitenin yüksek olabileceğini gösteriyor.

  C98/USDT Fiyat Analizi

  Coin98; Ethereum, Binance Smart Chain, Solana, Avalanche ve Tron da dahil olmak üzere ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çeşitli blok zincirlerdeki varlıkları destekleyen çok zincirli bir likidite toplayıcısı olarak tanımlamaktadır.

  C98 altcoinin son 24 saatte %2 artarak yazım sırasında 4.6 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ek olarak C98 yazım sırasında 4.55-4.70 dolar destek seviyesinde bulunuyor. Bu seviyenin altındaki kapanışlar altcoin için kısa vadeli yükseliş trendinin sonlandığını gösterecektir. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk destek seviyesi 4 dolarda bulunuyor. Bu seviyenin altındaki fiyat hareketleri 3.4 dolar seviyesinin test edilmesine neden olabilir.

  Yukarı yönlü fiyat hareketlerinde altcoin için ilk hedef direnç bölgesi 5.3 dolarda bulunuyor. Bu seviyenin üzerindeki kapanışlar ile 6.5 dolar seviyeleri hedef haline gelecektir.

  c98-09.04

  Göreceli Güç Endeksi 50 seviyelerinde bulunuyor. Bu da piyasada herhangi bir ayı veya boğa üstünlüğünün olmadığını gösteriyor. Ek olarak MACD histogramında kırmızı çubuklar görülüyor. Bu da altcoin için satış baskısı anlamına geliyor. Ancak C98 için hacimlerin düşük olduğunu söylenebilir. Bu da altcoin için önümüzdeki işle seanslarında volatilitenin bir hayli düşük olabileceği anlamına geliyor.

  XVS/USDT Altcoin Fiyat Analizi

  Venus, yalnızca Binance Smart Chain (BSC) üzerinde kullanıma açılan algoritmik bir para piyasası ve stablecoin protokolü olarak tanımlanıyor.

  Protokol, merkeziyetsiz finans ekosistemine erişiminde kolay kripto para kredileri ve borçlanma alternatifleri sunuyor. Kullanıcılar daha düşük işlem ücretleri ödeyerek, doğrudan krediye hızlı biçimde ulaşıyorlar. Bu özelliklere ek olarak XVS, kullanıcılarına saniyeler içinde talebe bağlı VAI stablecoin basma hakkı sunuyor. Bunun için Venus akıllı sözleşmesine en az yüzde 200 teminat göndermek gerekiyor.

  XVS yazım sırasında 38.6 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ek olarak altcoin son 24 saatte %20’den fazla bir fiyat artışı yaşadı. Aşağı yönlü fiyat hareketlerinde 34 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin altındaki kapanışlar ile 30 dolar seviyeleri test edilebilir. Yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk direnç 40 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bu seviyenin üzerindeki sürdürülebilir kapanışlar ile 50 dolar seviyeleri test edilebilir.

  xvs-09.04-altcoin

  Göreceli güç endeksi 70 seviyelerinin altında bulunuyor. RSI 70’in üzerine çıkabilirse aşırı alım baskısı ile fiyat artışları gözlenebilir. MACD’de kısalan yeşil çubukların ardından uzayan yeşil çubuklar gözlendi. Bu da alım baskısının kuvvetli olduğunu gösteriyor. Ek olarak Bollinger Bantlarındaki ayrışma önümüzdeki işlem seanslarında volatilitenin artabileceğini gösteriyor.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Bitcoin Yarılanması Sonrası Dönem Başladı: Altcoin Rallisi Beklentisiyle Hakimiyet İstikrar Kazanıyor

  Bitcoin'in son yarılanmasının ardından ortaya çıkabilecek altcoin başarısının temellerini oluşturabilecek kripto para piyasasının değişen dinamiklerini keşfedin.

  Bitcoin İşlem Ücretleri Rekor Seviyelere Ulaştı, Ethereum’u Geçti – Ordinaller BTC Güvenliğini Artırabilir mi?

  Bitcoin işlem ücretlerinin nasıl hızla yükseldiğini, Ordinallerin bu trenddeki rolünü ve Bitcoin'in güvenlik modeli üzerindeki olası etkilerini keşfedin.

  Bitcoin Halving’i Piyasada Volatiliteyi Tetikledi: Talep Artışı Madencilerin Zorluklarıyla Buluşuyor

  Halving sonrası Bitcoin'in izleyeceği yolu etkileyen temel faktörleri keşfedin. Arz şoku potansiyeli, ETF'lerin rolü ve madencilerin karşılaştığı zorluklar hakkında uzman görüşleri edinin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?