Ana SayfaHaberAxie Infinity (AXS) Bir Trend Kırılmasına Yakın - Kısa Pozisyon Alarak Kazanç...

Axie Infinity (AXS) Bir Trend Kırılmasına Yakın – Kısa Pozisyon Alarak Kazanç Sağlanabilir mi?

-

Uyarı: Sunulan bilgiler, finansal, yatırım, ticaret veya diğer türde tavsiyeler içermez ve yalnızca yazarın görüşüdür.

[AXS] fiyat hareketi son birkaç hafta içinde zayıfladı. Ocak ayının 23’ünden bu yana, oyun tokeni %40 değer kaybetti ve kripto $10’un altında işlem görüyor. Yazının yazıldığı anda, AXS’nin değeri 8,3 dolar ve makroekonomik rüzgarlar devam ederse, anahtar destek seviyelerini tekrar test etme olasılığı vardır.

Source: AXS/USDT on TradingView

Axie Infinity (AXS) Düşüş Trendini Aşağı Yönlü Kırabilir!

AXS, $12’den $8’e düştü ve ayılar piyasayı domine etti. Mevcut enflasyon, birkaç gün/hafta içinde satış baskısını artırabilir ve ayıların AXS’yi 8,40 dolarlık inen kanalın sınırının altına çekmesine izin verebilir. Aşırı ayıcı bir senaryo, AXS’yi 6,65 veya 5,70 dolara düşürme olasılığını ortaya çıkarabilir.

Bu nedenle, tedbirli ayılar, daha fazla düşüşü doğrulamak için düşüş kanalının alt sınırını tekrar test etmek için bir geri çekilmeyi bekleyebilirler. Kanalın alt sınırını ($8,4) kapatan mum kapanışı, önceki ayı tezlerini geçersiz kılacaktır. Böyle bir hareket, özellikle Bitcoin [BTC] 22.000 dolarlık psikolojik seviyeyi savunursa, boğalara bir kurtarma şansı sunabilir. Boğaların hedefi, kanalın üst sınırı veya 38,2% Fib seviyesi ($10,2) olacaktır.

İlginizi Çekebilir: OpenSea’yı Satış Hacmiyle Sollayan ETH Merkezli NFT Marketiyle Tanışın!

Ancak, boğalar 23,6% Fib seviyesini ($9,17) ve 50 periyotluk MA’yı ($9,95) aşmak zorundadır. RSI (Göreli Güç Endeksi) aşırı satılmış bölgeye düştü ve ayıların kaldıraçlarını güçlendirdi. Ayrıca, Ortalama Yönsel Endeks (ADX) 25’in üzerinde ve eğim yukarı döndü, güçlü bir düşüş trendini doğruladı.

Source: Santiment

Ancak, ADX ve fiyat arasındaki artan fark da yavaşlayan bir düşüş trendi gösteriyor olabilir. AXS/USDT çifti için Finansman Oranı son birkaç hafta boyunca oldukça negatif kaldı, talebin sınırlı olduğunu ve türev piyasalarda büyük ölçüde ayıcı duyguların olduğunu gösteriyor. Benzer şekilde, günlük aktif adreslerin miktarı aynı dönemde önemli ölçüde azaldı, bu da tokeni işleyen daha az adresin olduğunu ve işlem hacimlerinin sınırlandığını gösteriyor.

İlginizi Çekebilir: Piyasa Düşerken Ripple (XRP) Yükseliyor! İşte Muhtemel Sebepler

Ancak, ağ geliştirme faaliyetlerindeki artışla gösterildiği gibi, ağ sürekli olarak inşa edildi. Böyle bir büyük artış, uzun vadede tokenin değerini artırabilir. Ancak, mevcut makroekonomik rüzgarlar, özellikle BTC $22K psikolojik seviyesinin altına düşerse, güçlü bir toparlanmayı zayıflatabilir.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin Likidasyonları, Traderların Dip Öncesinde 30.000 Dolara Vuracağı Umuduyla Kayboluyor

Bitcoin piyasa volatilitesi, yandan ticaretin boğa BTC fiyat tahminlerini yakın vadeli olarak soğutmasıyla sönüyor.

Federal Reserve, Custodia Bank’ı Kınayarak, Kripto Endüstrisini ve Kendisini Tehlikeye Attığını Söylüyor.

Federal Rezerv, Custodia Bank'ın Federal Rezerv Sistemi üyesi olma başvurusunu reddetme nedenlerini detaylandırdı.

Nasdaq, Q2’nin sonuna kadar kripto saklama hizmeti başlatmayı planlıyor.

New York'taki Nasdaq Borsası, Bloomberg'in 24 Mart'ta bildirdiğine göre ikinci çeyreğin sonuna kadar kripto saklama hizmeti sunmayı planlıyor.

Eski Coinbase CTO’su, ABD Dolarının Başarısız Olabileceğini Söyleyip Bitcoin’i Övüyor

Coinbase eski CTO'su Balaji Srinivasan, ABD Doları'nın (USD) çökemeyecek kadar büyük olmadığını ve Bitcoin'in (BTC) küresel rezerv para birimi olarak yerini almasını bekliyor.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler