Ana SayfaHaberABD Hükümeti, Hackerlerden Ele Geçirdiği Bitcoin'leri Borsalara Taşıyor!

ABD Hükümeti, Hackerlerden Ele Geçirdiği Bitcoin’leri Borsalara Taşıyor!

-

Son hafta boyunca, dünyanın en büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) satış baskısı altında kaldı. Basın zamanı olarak, Bitcoin 1.59% düşüşle 22.000 dolar fiyatla ve 424 milyar dolarlık bir piyasa kapasitesiyle işlem görüyor.

Bitcoin (BTC) ABD Tarafından Baskılanıyor Mu?

On-chain veri sağlayıcısı Glassnode, yakın zamanda ABD Hükümeti tarafından yapılan cezai işlemlerle ilişkili cüzdanlardan yaklaşık 40.000 Bitcoin’in harekete geçtiğini rapor etti. Bunların çoğu iç transferler olarak görünüyor, ancak bazıları da kripto borsası Coinbase’e taşınmış.

Glassnode notları: “Silk Road hackerinden ele geçirilen yaklaşık 9.861 BTC, Coinbase gönderildi.” Kripto para okuyucuları için, Bitcoin satış baskısı altında kalmaya devam ediyor ve mumlarda da zayıflık gösteriyor!

Kaynak: Glassnode

Popüler kripto analisti Ali Martinez tarafından IntoTheBlock’dan veriler alınarak, rapor edildi: Bitcoin, 23.050 ve 23.730 dolar arasındaki kritik bir destek alanının altına düştü, burada 1.63 milyon adres 910.000 $ BTC satın aldı.

Bu alanı destek olarak tekrar kazanamamak #BTC’yi 20.700 dolara hatta 19.300 dolara kadar satışa neden olabilir. Diğer taraftan, 1000 Bitcoin’in üzerinde tutan Bitcoin adreslerinin toplam sayısı da son hafta boyunca düştü.

Yaklaşık 24 tane böyle Bitcoin adresi, son hafta boyunca Bitcoinlerini yeniden dağıttı ve ağdan çıktı. Şu anda, Bitcoin ayılarının boğaların üstünde bir baskısı var gibi görünüyor. Bitcoin, kritik destek seviyelerinin altına düşerken, bazı analistlerin BTC fiyatının 20.000 dolara kadar daha da düşebileceği tahminleri de bulunuyor.

Bitcoin (BTC) Makro Faktörler Yükseliş Öngörmüyor

Diğer taraftan, makro faktörler şu anda daha fazla ralli desteklemiyor. Salı günü ABD Kongresi’nde ifade verirken, Fed Başkanı Jerome Powell, merkez bankasının faiz artırımlarına devam edeceğini ve enflasyonu 2%’nin altına getirmeye söz verdi. Salı günü, ABD mahkemesindeki bir hakim, spot Bitcoin ETF’nin reddinin üzerine SEC’i sorguladı. Sonuç olarak, GBTC hisse fiyatı daha da yükseldi.

Bitcoin BTC Transferine İstinaden Coin Otağ Bilgilendirmesi

Habere ek Coin Otağ bilgilendirmesi: ABD Hükümetinin ilgili birimleri, borsalara taşıdığı Bitcoin’leri hemen satmak zorunda değildir, doğru zamanı bekleyen bir tahtacı olduğu göz önünde bulundurulmalı ve CoinOtag sosyal medyaları yakın takibe alınmalıdır.

TX‘in gerçekleştirildiği dakikadan sonraki fiyat hareketi aşağıdaki grafikte verilmiştir.

abd coinbase 9825 btc transferi

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler