Avax Kurucusu Emin Gün Sirer’in Kripto Para Yorumu!

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Kripto paralarda yaşanan düşüşlerin ardından piyasada yaşanan olumsuz havaya rağmen, Emin Gür Sirer iyimser düşüncelere sahip olduğunu söyledi.

Yükseliş Beklentisi Devam Ediyor!

Avax Kurucusu Emin Gün Sürer
Avax Kurucusu Emin Gün Sürer

Emin Gün Sürer yaptığı açıklamalarında kripto paraların ciddi bir yatırımcı kitlesi olduğunu ve bunların arasında büyük kurumsal şirketlerin de olduğunu belirtti. Bu sebeple gelecekte kripto para piyasasının yükseleceğini ve beklentilerin devam ettiğini söyledi.

“Birçok farklı para fonlarından teklifler alıyorum. Hepsi çok farklı piyasalar ile bağlantılı, çok daha yavaş hareket ediyorlar ama kontrol ettikleri para miktarı normale göre belki on kat daha fazla ve yavaş yavaş kripto piyasasına giriş yapıyorlar.” konuşmasına bu cümleleri ekledi.

Rakiplerimizin Önündeyiz!

Avax Avalanche
Avax Avalanche

Emin Gün Sirer diğer projeler ile projesini karşılaştırdığında çok daha önde olduklarını gördüğünü söyledi. Rakiplerinden ucuz olduğunu belirterek üstün bir performans sergilediklerini iddia etti. Türkiye de ciddi anlamda yatırımcısı olan Avax piyasanın düşüşü esnasında büyük değer kaybeden isimlerden olsa da Emin Gün Sirer genel kripto para marketinin toparlayacağını söylüyor.

Kripto Paralar Ne Zaman Toparlanacak!

Kripto Paralar Ne Zaman Yükseliyor
Kripto Paralar Ne Zaman Yükseliyor

Düşüşlerin görüldüğü bu dönemlerde piyasalarda yaşanan bu dalgalanmalar yatırımcıları fazlasıyla sarsmış durumda. Bu düşüşlerin ne kadar süreceği ve kripto paralar için tekrar ne zaman artış göreceğimiz konusunda Emir Gün Sirer açıklamada bulundu. Fiyatların belki  yatay gideceği belki de biraz düşeceği bir yaz geçireceğimiz beklediğinden bahsetti.

Yükselişlerin gelmesi ile ilgili ise “Ekim ve Kasım aylarında bir canlanma bekliyorum” açıklamalarında bulundu. Analistler de yaz aylarında kripto paralarda genel olarak hacimsiz işlemler gördüğümüz düşüncesinde ve Emin Gün Sireri’n bu açıklamasını doğrular nitelikte yorumlarda bulunuyorlar. Yaz ayının düşüşler ile geçebileceğini veya yatay bir bantta ilerleyeceğimizi ancak daha sonra yükselişler görebileceğimizi söyleyen analistler de mevcut.

Ortalama olarak yıl sonuna denk gelen bu tarihler çoğu yatırımcının ve analistin beklediği ve sürekli dile getirdiği yıl sonu rallisi beklentisi ile de örtüşmekte.

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook